Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Stawicki zabił Anetę, bo znalazł sobie młodszą kochankę?! Jeszcze pokaże na co go stać

Fani serialu "Barwy szczęścia" nie wierzą w nieszczęśliwy wypadek Anety (Zofia Zborowska). Szybko po powrocie Zbyszka Stawickiego (Piotr Borowski) do serialu pojawiły się teorie spiskowe, wśród których najbardziej popularna jest ta, że żona doktorka została przez niego zamordowana! Wyjaśnienie jest proste - Stawicki szybko znudził się Anetą i znalazł sobie nową, znacznie młodszą kochankę (Natalia Jędruś). Jeżeli tak jest, to dręczenie Dominiki (Karolina Chapko) było tylko niewinną przygrywką do tego, co ten drań jeszcze pokaże w "Barwach szczęścia"!

Stawicki w "Barwach szczęścia" to morderca?! Nikt nie wierzy w wypadek Anety

Zbyszek Stawicki w "Barwach szczęścia" dał się już poznać jako okrutnik, który kobiety ma za nic. Szczególnie pokazał to w związku z byłą prostytutką Dominiką, którą traktował jak sprzątaczkę i seks zabawkę w jednym. Kelnerka długo dochodziła do siebie po tym "związku", ale na jej szczęście Zbyszek znalazł sobie Anetę, której się oświadczył i razem wyjechali za granicę. Teraz Stawicki wrócił. Sam.

Dominice Stawicki w "Barwach szczęścia" Stawicki "sprzedał" łzawą bajeczkę o tym, jak cierpi i szlocha, bo jego ukochana żona zabiła się przez przypadek wrzucając suszarkę do wanny. Być może kelnerka o złotym sercu z "Feel Good" może dać się nabrać, ale fani serialu - nigdy! 

- Uważam że Zbyszek specjalnie włożył Anecie suszarkę do włosów podczas urlopu by się jej pozbyć znudziła mu się to znalazł sobie inny obiekt westchnień więc podsunał Anecie suszarkę do włosów by ją poraził prąd żeby to był nieszczęśliwy wypadek i on przez tą suszarkę uniknąć odpowiedzialności karnej. W sumie to wielka szkoda że Pani Zofia Zborowska nie występuje już w barwach szczęścia bo bardzo lubiłam postać Anety która grała i jej perypetie.

- Podejrzana ta sprawa ze śmiercią Anety - suszarka, woda... ??

- Tacy jak on to się nie zmieniają tak szybko, inaczej zmieniają, ale na gorsze

- Suszarka wpadał do wanny ? no taaaak, sama. Coś czuję, że będzie dochodzenie ?

- Taa, tęskni, za żoną..., właśnie widać jak..., kawał kombinatora z Niego ?

- Zbyszek jest nieszczery Dominikę bierze na miękką strunę. Nic a nic mu nie wierzę.

U boku Stawickiego w "Barwach szczęścia" widzimy aktualnie śliczną, młodą Kamę, która wydaje się wierzyć, we wszystko co opowiada Stawicki, a szczególnie w jego uczucia. Oby nie doświadczyła z nim tego, co Dominka, a co gorsze Aneta...

Nie przegap: Barwy szczęścia. Ostateczne pożegnanie Klary! Olga Jankowska odeszła z serialu. Co się stanie z Klarą? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze