Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Sebastian odzyska władzę w nogach? Fani kibicują Dominice - ZDJĘCIA

2022-11-26 11:06

Sebastian w "Barwach szczęścia" stanie jeszcze na nogi i wróci do pełni zdrowia? Tego życzyliby sobie fani Dominiki (Karolina Chapko), którzy kibicują jej w wielkiej życiowej zmianie. Jak pamiętamy kelnerka pracowała kiedyś jako prostytutka, później znęcał się nad nią Stawicki (Piotr Borowski), a dziś jest stateczną narzeczoną Kowalskiego (Marek Krupski). Tyle, że w "Barwach szczęścia", podobnie jak w życiu, nic nie jest idealne. Sebastian i Dominika spotkali się ponownie po jego próbie samobójczej, w wyniku której stracił władzę w nogach. Czy Sebastian dostanie jeszcze szansę, aby stanąć na ślubnym kobiercu na własnych nogach? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Będzie cud w "Barwach szczęścia"? Sebastian poprowadzi Dominikę do ołtarza na własnych nogach? - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

Najnowsze ZDJĘCIA z planu Barw szczęścia" rozbudziły w fanach nadzieję na to, że Sebastian znów zacznie chodzić! Marek Krupski i Karolina Chapko pokazali ujęcia, na których on znów STOI u boku swojej partnerki! W rzeczywistości nie byłoby wielkich szans na taki rozwój wypadków, bo Kowalski złamał kręgosłup podczas próby samobójczej z powodu nieszczęśliwej miłości do byłej prostytutki... Ale w serialu możliwe jest wszystko!

Na przykład w "M jak miłość" komendant policji Janek (Tomas Kollarik) został prawie śmiertelnie postrzelony i został kompletnie sparaliżowany. Ale tam przyszedł Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) i przeprowadził unikalną operację, dzięki której Morawski uciekł z serialu razem z ukochaną Sonią o własnych siłach... Czy w "Barwach szczęścia" wydarzy się podobny cud i Sebastian odzyska władzę w nogach? 

Takie jest życzenie fanów "Barw szczęścia". Kiedy na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się nowe ZDJĘCIE Dominiki i Sebastiana, na którym on znów wspiera ukochaną silnym ramieniem, od razu padły podpowiedzi, jak należy rozwinąć wątek.

Fajnie by było jakby postać Sebastiana, odzyskała władzę w nogach ??

- Skoro jest sprawny, na prawdę, to może i też uda się w serialu ?? 

- Wstań na nogi❤️❤️

- Wspaniale że Dominika ma wsparcie Sebastiana , Damiana, Renaty. Mam nadzieje ze były sutener Dominiki trafi za kratki bo tam jest jego miejsce i nikt nie zburzy szczęścia Dominiki i Sebastiana.

- Uwielbiam Dominikę oraz Sebastiana ?❤️. I jest z nich bardzo ładna para w Barweczkach ?❤️

- Strasznie uwielbiam Dominikę i Sebastiana. Ja mam nadzieję że jej były sutener trafi za kratki bo ich szantażował i potrącił wózek Sebastiana.

Czy w "Barwach szczęścia" znajdzie się lekarz cudotwórca i postawi, zgodnie z życzeniem fanów, Sebastiana na nogi przekonamy się śledząc ich wątek w kolejnych odcinkach. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2704: Renata zniknie po spotkaniu z Biniem! Nie będzie z nią żadnego kontaktu – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze