Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Porzucony przez Klarę Hubert wyrasta na ulubieńca widzów! Pobił nawet Kodura!

W "Barwach szczęścia" mamy nowego ulubieńca widzów! Konkurencja jest mocna. Do czołówki serialu dołączyli m.in. komisarz Kodur (Oskar Stoczyński) z Renatą (Anna Mrozowska), co zwiastuje jeszcze więcej przygód tej romantycznej pary. Hubert (Marek Molak) występuje w niej tylko z siostrą Agatą (Natalia Zambrzycka), bo jak wiemy jego żona Klara (Olga Jankowska) wybrała wolność w Ameryce. Ale nienaganna postawa Pyrki w serialu, jego wspaniałe ojcostwo wobec Marysi (Nina Szumowska), zwróciły uwagę fanów i aktualnie jest on najbardziej lubianym bohaterem. Czy tak zostanie? Sprawdź szczegóły!

Barwy szczęścia. Hubert Pyrka najbardziej lubianym bohaterem! Zobacz jakich rywali pokonał

Klara w "Barwach szczęścia" znienacka opuściła swojego męża i córeczkę Marysię. Pyrka wyleciała do USA pracować nad scenariuszem filmowym na podstawie swojej książki erotycznej, ale nigdy stamtąd już nie wróciła. Z ostatnich wieści na jej temat wynika, że okradła męża, a z pracy zniknęła, oddaj się w najlepsze nocnym zabawom. Hubert został z Marysią sam, a w opiece nad dzieckiem pomaga mu głównie Agata. Prawdopodobnie w tym sezonie serii Hubert znajdzie też miłość... 

Do grona najważniejszych postaci w "Barwach szczęścia" dołączyli też komisarz Kodur i Cezary Rawicz (Marcel Opaliński). Pierwszy to dzielny policjant, którego pokochała Renata i wygląda na to, że doskonale się rozumieją i będą razem szczęśliwi. Rawicz to nowy ukochany Natalii (Maria Dejmek), której nie akceptuje jego matka Józefina (Elżbieta Jarocik). Rawiczowa na synową wybrała sobie Sofię (Valeri Guliaieva) i w nowych odcinkach uknują razem straszliwy spisek aby postawić na swoim. A jednak to Hubert Pyrka wyrasta w tym zacnym gronie na najważniejszą postać.

Kiedy zapytaliśmy fanów "Barw szczęścia" na naszym profilu superseriale.se.pl o ulubionego bohatera serialu, zdania były podzielone. Do wyboru byli: Hubert, Cezary, Kodur i Borys Grzelak (Jakub Wieczorek). Fani jednak w przeważającej większości postawili na Pyrkę!    

Hubert 🥰

- Komisarz i Hubert zdecydowanie te dwie osobowości 👍👍

- Hubert i Cezary i Borys i komisarz

- Hubert i Borys

- Hubert Pyrka i Komisarz Kodur

- Kodur, Hubert i Borys

- Hubert Pyrka i Borys Grzelak

Walka między bohaterami "Barw szczęścia" była do ostatniej chwili zacięta. Wśród komentujących byli też widzowie, którzy nie potrafili się zdecydować, któremu z panów aktualnie najmocniej kibicują. 

- Wszystkich lubię, ale Borysa kocham 🤪

- O tak zdecydowanie wszyscy

- Hubert Borys ❤️‍🔥

- Wszyscy

- Hubert

- Hubert, komisarz

- Hubert i Borys 👍👍

- Komisarz🥰

A kogo Wy lubicie najbardziej w "Barawach szczęścia"? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO! 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Sonda
Komu najmocniej kibicujesz w "Barwach szczęścia"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze