Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wielkie szczęście Emila! U boku Pyrków odzyska radość życia - ZDJĘCIA

2023-06-22 15:53

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Emil (Artem Malashchuk) w końcu będzie szczęśliwy! Przyjaciel Emilki (Jessica Frankiewicz) wreszcie poczuje się ważny i kochany, gdyż nie dość, że matka (Anna Gzyra) zacznie poświęcać mu więcej czasu, to jeszcze w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zyska prawdziwą rodzinę! I wcale nie mowa tutaj tylko o przyszywanym dziadku Tolku (Marek Siudym), ale o Pyrkach, którzy zaopiekują się Asią i Emilem i przyjmą ich do siebie z otwartymi ramionami! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Emil zyska nową rodzinę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Sokalscy zadomowią się u Pyrków

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Emil zmieni się nie do poznania. Syn Asi dał się poznać jako nieszczęśliwe, biedne i odrzucone dziecko, czym od razu wzbudził współczucie u Emilki. Córka Malwiny (Joanna Gleń) zaczęła przyprowadzać kolegę do domu, gdzie w towarzystwie Zwoleńskich i Marczaków choć na chwilę mógł poczuć się ważny i kochany, dlatego niekiedy spędzał tam nawet całe dnie. Tyle tylko, że nikt się nim nie interesował, gdyż jego matka całe dnie spędzała w pracy, aby zapewnić byt sobie i dziecku, a i tak nie było im łatwo, czego najlepszym przykładem był stary telefon Emila, którego chłopiec straszliwie się wstydził. Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wszystko się zmieni!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sokalscy zapoznają się z rodziną Pyrków i od razu przypadną sobie do gustu. Szczególnie, że obie rodziny będzie wiele łączyć, gdyż Asia i Hubert samotnie będą wychowywali swoje dzieci, które również bardzo się polubią. Do tego stopnia, że wspólnie będą bawić się w ogrodzie Pyrków, gdzie Sokalscy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zaczną pojawiać się coraz częściej! I to nie tylko na hucznej imprezie u Pyrków, gdzie na Marysię (Nina Szumowska) i Emila będzie czekać mnóstwo niespodzianek, ale również bez okazji, co szczególnie spodoba się synowi Asi, który w końcu będzie naprawdę szczęśliwy!

Artem Malashchuk pochwalił się na swoim Instagramie najnowszymi zdjęciami z planu "Barw szczęścia", na których widzimy jak szaleje z Marysią w basenie! Ale to nie wszystko, gdyż następnie wspólnie z mamą i Pyrkami pieką na ognisku kiełbaski, a po całym dniu pełnym wrażeń śpią w namiotach! Na fotografiach gołym okiem można dostrzec uśmiech Emila, który u boku Pyrków w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wreszcie odżyje. I to nie tylko dlatego, że w końcu będzie spędzał czas jak normalne dziecko, ale przede wszystkim, iż zyska prawdziwą rodzinę, która w końcu zacznie poświęcać mu nie tylko czas, ale również i uwagę!

- Mój najlepszy plan filmowy w życiu🧡 Warto było wstać o 6 rano😅 @barwyszczescia.officia l#aktorstwo #aktor #planfilmowy #plener #barwyszczęścia - skomentował Artem Malashchuk pod zdjęciami z planu "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze