Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wielki pożar w domu Jezierskich! To sprawka Kornela? - ZDJĘCIA

Na planie "Barw szczęścia" właśnie kręcone są sceny do nowych odcinków serialu z udziałem rodziny Jezierskich. Jak widać na ZDJĘCIACH, Sławka (Ewelina Serafin) i Patryk (Konrad Skolimowski) nie pozbędą się Kornela (Jakub Bohosiewicz), a co gorsze ściągnie on im na głowy kolejne kłopoty! Wszyscy aktorzy na planie "Barw szczęścia" dosłownie "stoją w płomieniach! Czyżby mafia, u której Jezierski ma od lat długi przyszła upomnieć się o swoje? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Pożar w domu Jezierskich! Mafia dopadnie Kornela?

W "Barwach szczęścia" po wakacjach szykuje się wielka tragedia! Jak widać na ZDJĘCIACH z planu serialu w domu Jezierskich zapłonie żywy ogień, a w środku będą wszyscy członkowie rodziny: Sławka, Patryk i Kornel. Syn od dawna radził Jezierskiej, aby pozbyła się raz na zawsze małżonka, ale jak widać ona go nie posłucha. Czy dojdzie do wielkiej tragedii?

Na planie "Barw szczęścia" widzimy całą rodzinę Jezierskich, którzy "smażą się" jak w ogniu piekielnym. Nie ma z nimi tylko Jowity, których nie dosięgną płomienie. O co chodzi? Czy poszukujący Kornela mafiozi w ten drastyczny sposób postanowią wyciągnąć z niego długi?

Jak pamiętamy Jezierski w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" zaczął ukrywać się przed wierzycielami w klasztorze, podszywając się pod chorego mnicha. Na jego nieszczęście mnich wyzdrowiał i Kornel musiał uciekać w bagażniku Sławki. Jezierska niestety przygarnęła męża do domu, co bardzo zdenerwowało ich syna Patryka. Czy w nowym sezonie zobaczymy straszne tego skutki?

Na szczęście gwiazdy "Barw szczęścia" w scenach z ogniem wyglądają na bardzo spokojnych. Patryk i Sławka siedzą, a Kornel spaceruje sobie po mieszkaniu. Prawdę o tych ujęciach zdradziła produkcja serialu. 

- Palimy się do pracy! Kręcimy! - napisał administrator oficjalnej strony "Barw szczęścia" na Instagramie.

Najwyraźniej "ogień" został nałożony graficznie na ZDJĘCIA aktorów grających Jezierskich. Ale może skoro zastosowano akurat taki zabieg, coś jest na rzeczy i będzie pożar u Sławki i Patryka w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Nie przegap: Nowa twarz Agaty z Barw szczęścia. Nikt nie poznał tak odmienionej Natalii Zambrzyckiej w nowej czołówce - ZDJĘCIA, WIDEO

Kodur z Renatą w nowej czołówce Barw szczęścia! Gwiazdor na planie przyznał się do zgubnego nałogu - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze