Barwy szczęścia po wakacjach. Smutny koniec Reginy i Franka. Nie poradzą sobie z dzieckiem i długami

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Smutny koniec Reginy i Franka. Nie poradzą sobie z dzieckiem i długami

Barwy szczęścia po wakacjach. Smutny koniec Reginy i Franka. Nie poradzą sobie z dzieckiem i długami

W "Barwach szczęścia" po wakacjach dojdzie do poważnego kryzysu w związku Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk). Małżonkowie wprawdzie będą szczęśliwymi młodymi rodzicami, ale nie poradzą sobie w tej roli najlepiej. Co gorsze, Franek będzie miał na głowie dług, który zaciągnął u ojca Kasi (Katarzyna Glinka) Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) i będzie coraz rzadszym gościem w domu. To wszystko razem będzie prowadziło w "Barwach szczęścia" po wakacjach prostą drogą do zakończenia pięknego związku Reginy i Franka. Wygląda na to, że pomimo, iż wiele razy przeszli, "przewrócą się" o szarą prozę codzienności...

"Barwy szczęścia" po wakacjach. Koniec Franka i Reginy? Nie poradzą sobie z dzieckiem i z długami

Dobra wiadomość z "Barw szczęścia" jest taka, że Regina wróciła na plan serialu i na pewno zobaczymy ją w nowym sezonie. Aktorka odeszła na jakiś czas z serialu, bo urodziła córeczkę Jaśminkę i z tego powodu udała się na urlop macierzyński. Teraz jest już pewne, że aktorka wróciła do serialu i pojawi się w nowym sezonie z synkiem na rękach. Ale czy będzie z nią Franek? 

Samotna matka w "Barwach szczęścia"?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Regina będzie się czuła mocno osamotniona z powodu częstych nieobecności męża w domu. Franek będzie się łapał każdej możliwości zarobienia pieniędzy, ale też średnio będzie sobie radził z cierpliwością, jakiej wymaga noworodek. Czy tak właśnie zacznie się początek końca młodego małżeństwa? 

Nie przegap: Do M jak miłość wrócą dawno niewidziani bohaterowie! To już nie tylko Mateusz Mostowiak - ZDJĘCIA

W domu Reginy i Franka w "Barwach szczęścia" po wakacjach zacznie królować wielki chaos. Synek będzie dużo płakał, jego mama będzie próbowała połączyć studia z macierzyństwem i nie odnajdzie się w coraz większym bałaganie. A Franek będzie nieobecny...

Regina i Franek w "Barwach szczęścia" podniosą związek z upadku? 

Czy Regina pojawi się w "Barwach szczęścia" po wakacjach, aby szybko zniknąć? Jeżeli jej związek z Frankiem nie przetrwa nie wiadomo, co scenarzyści zaplanują dla młodej mamy. Może stanie się serialowym przykładem na to, jak radzić sobie w sytuacjach beznadziejnych? A może Regina i Franek pokażą wszystkim, jak podnieść związek z upadku? Przekonamy się w nowych odcinkach od 5 września o stałej porze w TVP2!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze