Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia podniesie się po śmierci Stefana. Zacznie nowe życie bez ojca - ZDJĘCIA

2023-07-03 12:23

Kasia (Katarzyna Glinka) stanie na nogi w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023. Nadchodzi trudny i wyczerpujący czas dla Górki, bo przecież pod koniec minionego sezonu otrzymała przerażające wieści o śmieci Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) w Norwegii. Kasia zacznie zajmować się pogrzebem, wspieraniem bliskich, ale wkrótce w "Barwach szczęścia" jej los się odmieni. Zostanie zmuszona do nauczenia się życia bez ukochanego taty. Kasia zacznie nowe życie bez Stefana i zapowiada się, że wcale nie zwolni.

Kasia pozbiera się po śmierci Stefana. Zacznie nowe życie w "Barwach szczęścia" po wakacjach

Przed Kasią bardzo trudne chwile. Przypomnijmy, że miniony sezon "Barw szczęścia" zakończył się w momencie odebrania telefonu przez Górkę, kiedy to usłyszała tragiczne wieści o śmierci ukochanego taty. Kolejne odcinki "Barw szczęścia" po wakacjach dadzą wiele smutku w życiu Kasi, która zajmie się organizacją pogrzebu i dogadywaniem szczegółów z Walerią (Ewa Ziętek). Wyjdzie na jaw, że uroczystość prawdopodobnie musi odbyć się za granicą. Kasia będzie miała wiele spraw do załatwienia, a przecież Ksawcio (Bartosz Gruchot) też zacznie potrzebować wsparcia w trudnej chwili. Synkowi trudno będzie zrozumieć, że nie zobaczy już dziadka. Łukasz (Michał Rolnicki) nie zostawi żony samej, ale on też poczuje żal i smutek w zaistniałej sytuacji. 

Na szczęście zapowiada się, że Kasia przejdzie żałobę i stanie na nogi. Na to wskazują zdjęcia i nagrania z planu "Barw szczęścia", m.in. w związku z nowa czołówką serialu. Katarzyna Glinka ostatnio sporo relacjonuje na swoim Instagramie, gdzie dzieli się z widzami zakulisowymi ciekawostkami z planu. Oczywistym jest, że Górka bardzo przeżyje tragiczne wieści o śmierci ojca, ale będzie musiała wziąć się w garść dla rodziny. 

Kasia zacznie nowe życie w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

U Sadowskich szykują się spore zmiany w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia". Kasia i Łukasz zakupili przecież nowy dom, który okazał się problematyczny. Małżeństwo dowiedziało się bowiem, że padli ofiarą oszustwa i wcale nie są jedynymi właścicielami nieruchomości. Na szczęście sprawę udało się względnie wyprostować i załagodzić sytuację. W nowym sezonie "Barw szczęścia" prawdopodobnie zajmą się przeprowadzką i remontem. Odnajdą szczęście w nowym miejscu już bez Stefana? Kasia pokaże, że jest naprawdę silną kobietą. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze