Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Karolina powie Bożenie o seksie z Brunem?! Nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia

2023-07-10 13:57

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina (Marta Dąbrowska) odejdzie z hotelu Stańskich, ale to wciąż nie zagłuszy jej wyrzutów sumienia. Różańskiej zrobi się straszliwe żal Bożeny (Marieta Żukowska), która zacznie się przed nią płaszczyć, zupełnie nieświadoma tego, że Bruno (Lesław Żurek) uprawiał z nią seks w ich gabinecie. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Karolina nie poradzi sobie z poczuciem winy i uzna, że Bożena powinna dowiedzieć się o zdradzie męża! Czy Różańska się przyzna? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Karolina dręczona wyrzutami sumienia po seksie z Brunem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Powie o wszystkim Bożenie?

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina postanowi ostatecznie odejść z hotelu Stańskich i nie da się namówić Bożenie do pozostania w hotelu. Różańska będzie miała ogromne wyrzuty sumienia względem swojej szefowej tym bardziej, że nie tylko zakocha się w jej mężu, ale również będzie uprawiać z nim seks w ich gabinecie. Oczywiście, recepcjonistka nie zdradzi jej prawdziwych powodów swojego odejścia i tak wszystko rozegra, aby wyglądało, że nie radzi w miejscu, gdzie Rafał (Wojciech Solarz) dopuścił się tyle zła, czym wzbudzi litość u Stańskiej. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bożena zaproponuje nawet Karolinie swoją pomoc, ale ona po tym wszystkim, co jej zrobiła, nie będzie w stanie z niej skorzystać!

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Różańska nie zmieni zdania nawet pod naciskami Stańskiej. Wówczas Bożena zda sobie sprawę, że nie może jej trzymać na siłę i poprosi jedynie, aby została z nimi do czasu aż nie znajdą nikogo na jego miejsce. Oczywiście, Karolina zgodzi się na propozycję szefowej i zacznie ją przepraszać za całą sytuację. Co prawda, słowem nie wspomni o zdradzie Bruna, ale to głównie ją będzie miała na myśli. Tym bardziej, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej poczucie winy i wyrzuty sumienia względem Bożeny będą tak silne, że recepcjonistka nie będzie już w stanie funkcjonować. I wtedy zacznie rozmyślać, czy jednak nie powiedzieć szefowej prawdy!

Tuż po rozmowie z Bożeną w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Karolina uzna, że żona Bruna ma prawo wiedzieć, co zaszło między nią a Stańskim. Tym bardziej, że Stańska zacznie się przed nią płaszczyć, mimo iż tak naprawdę po tym, co się wydarzyło powinno być zupełnie na odwrót. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Różańska zacznie na poważnie rozmyślać, czy nie powiedzieć Bożenie o tym, że przespała się z jej mężem. Szczególnie, że Karolina będzie pewna, że Bruno z pewnością tego nie zrobi, a Bożena powinna o tym wiedzieć. Czy Stańska faktycznie dowie się o zdradzie męża? Czy recepcjonistka w końcu pęknie i powie prawdę? Tego dowiemy się już niebawem!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze