Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zrujnuje ostatnią szansę powrotu do Oliwki! Wystarczy jedno spotkanie z Lilly

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zrujnuje ostatnią szansę powrotu do Oliwki! Wystarczy jedno spotkanie z Lilly

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zrujnuje ostatnią szansę powrotu do Oliwki! Wystarczy jedno spotkanie z Lilly

W "Barwach szczęścia" po wakacjach wiele będzie wskazywało na to, że Kajtek (Jakub Dmochowski) po zdradzie z Lilly (Mayu Gralińska Sakai) zdoła udobruchać ukochaną Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Ale, niestety w 2652 odcinku serialu jednym ruchem wszystko zniszczy! Niestety, Kajtek spotka się z Lilly, a kiedy to zrobi, znów poczuje coś do swojej egzotycznej kochanki. I zamiast walczyć o Oliwkę zajmie się użalaniem nad faktem, że nie wie, z którą dziewczyną chce spędzić życie! Efekty, rzecz jasna będą opłakane... Czy wahający się Kajtek zostanie sam w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" po wakacjach. Kajtek jednym ruchem straci ostatnią szansę na odzyskanie Oliwki?! 

W "Barwach szczęścia" już gruchnęła dobra nowina, że w nowym sezonie Kajtek i Oliwka pogodzą się. Istotnie, Cieślak będzie bardzo się starał odzyskać narzeczoną, tyle że zgubi go słabość charakteru! Zamiast nie odstępować ukochanej na krok i zasypywać ją kwiatami, on znowu spotka się z Lilly! I nic dobrego z tego nie wyniknie, zwłaszcza dla niego!

Kajtek w "Barwach szczęścia": spieprzyłem wszystko!

W 2652 odcinku "Barw szczęścia" wg portalu swiatseriali.interia.pl Kajtek pożali się Darkowi (Andrzej Niemyt), że wszystko w jego życiu skończone.  - Spieprzyłem wszystko – powie załamany Cieślak.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

Okazuje się, że w 2652 odcinku "Barw szczęścia", starający się o powrót Oliwki Kajtek w międzyczasie spotkał się z Lilly! I wystarczyła jedna chwila, aby jego serce znów zabiło mocniej do kochanki. 

- Jest przecież w Warszawie przeze mnie - będzie się tłumaczył Darkowi Kajtek w 2652 odcinku "Barw szczęścia". 

- To jej wybór. Jest dorosła i nie wymaga twojej opieki - powie mu Janicki. - Chcesz ryzykować swoje szanse powrotu do Oliwki?

- Tak... Ze względu na Oliwkę powinienem zerwać kontakt Lilly. Tylko że... - westchnie niezdecydowany Cieślak.

- Co ty tak naprawdę czujesz? - zapyta w końcu Darek przyjaciela.

Kajtek w "Barwach szczęścia" przyzna się w końcu, że kiedy Lilly jest blisko, nie potrafi przestać o niej myśleć.

- A Oliwka? Kochasz ją? Nie zniszcz miłości do Oliwki z poczucia winy i obowiązku wobec Lilly - uprzedzi Darek. 

Ale, niestety Kajtek w 2652 odcinku "Barw szczęścia" nie posłucha rad przyjaciela i postanowi spotkać się z Lilly. I choć serce znowu mu zadrży, dowie się od kochanki, że niczego od niego nie chce i została w Polsce ze względu na pracę i dziadków.

- Nie jesteś mi nic winien - stwierdzi Lilly i rzuci: - Żegnaj!

Niewierny Kajtek w "Barwach szczęścia" zostanie sam? 

Kajtek w tym momencie 2652 odcinka "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że został uwolniony z odpowiedzialności za kochankę i może spokojnie wracać do swojej byłej dziewczyny. Tyle, że wiedziona zapewne kobiecym instynktem Oliwka pokaże mu drzwi i poprosi, żeby raz na zawsze dał jej spokój!

Co czeka Kajtka w "Barwach szczęścia" po wakacjach? Niestety, zanosi się na samotność i głęboką depresję. Ale, niestety sam będzie sobie winien...  

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Ostra walka Natalii i Klemensa w sądzie! Zboczony Ryman będzie grał na dwa fronty

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze