Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zrujnuje ostatnią szansę powrotu do Oliwki! Wystarczy jedno spotkanie z Lilly

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zrujnuje ostatnią szansę powrotu do Oliwki! Wystarczy jedno spotkanie z Lilly

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zrujnuje ostatnią szansę powrotu do Oliwki! Wystarczy jedno spotkanie z Lilly

W "Barwach szczęścia" po wakacjach wiele będzie wskazywało na to, że Kajtek (Jakub Dmochowski) po zdradzie z Lilly (Mayu Gralińska Sakai) zdoła udobruchać ukochaną Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Ale, niestety w 2652 odcinku serialu jednym ruchem wszystko zniszczy! Niestety, Kajtek spotka się z Lilly, a kiedy to zrobi, znów poczuje coś do swojej egzotycznej kochanki. I zamiast walczyć o Oliwkę zajmie się użalaniem nad faktem, że nie wie, z którą dziewczyną chce spędzić życie! Efekty, rzecz jasna będą opłakane... Czy wahający się Kajtek zostanie sam w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" po wakacjach. Kajtek jednym ruchem straci ostatnią szansę na odzyskanie Oliwki?! 

W "Barwach szczęścia" już gruchnęła dobra nowina, że w nowym sezonie Kajtek i Oliwka pogodzą się. Istotnie, Cieślak będzie bardzo się starał odzyskać narzeczoną, tyle że zgubi go słabość charakteru! Zamiast nie odstępować ukochanej na krok i zasypywać ją kwiatami, on znowu spotka się z Lilly! I nic dobrego z tego nie wyniknie, zwłaszcza dla niego!

Kajtek w "Barwach szczęścia": spieprzyłem wszystko!

W 2652 odcinku "Barw szczęścia" wg portalu swiatseriali.interia.pl Kajtek pożali się Darkowi (Andrzej Niemyt), że wszystko w jego życiu skończone.  - Spieprzyłem wszystko – powie załamany Cieślak.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

Okazuje się, że w 2652 odcinku "Barw szczęścia", starający się o powrót Oliwki Kajtek w międzyczasie spotkał się z Lilly! I wystarczyła jedna chwila, aby jego serce znów zabiło mocniej do kochanki. 

- Jest przecież w Warszawie przeze mnie - będzie się tłumaczył Darkowi Kajtek w 2652 odcinku "Barw szczęścia". 

- To jej wybór. Jest dorosła i nie wymaga twojej opieki - powie mu Janicki. - Chcesz ryzykować swoje szanse powrotu do Oliwki?

- Tak... Ze względu na Oliwkę powinienem zerwać kontakt Lilly. Tylko że... - westchnie niezdecydowany Cieślak.

- Co ty tak naprawdę czujesz? - zapyta w końcu Darek przyjaciela.

Kajtek w "Barwach szczęścia" przyzna się w końcu, że kiedy Lilly jest blisko, nie potrafi przestać o niej myśleć.

- A Oliwka? Kochasz ją? Nie zniszcz miłości do Oliwki z poczucia winy i obowiązku wobec Lilly - uprzedzi Darek. 

Ale, niestety Kajtek w 2652 odcinku "Barw szczęścia" nie posłucha rad przyjaciela i postanowi spotkać się z Lilly. I choć serce znowu mu zadrży, dowie się od kochanki, że niczego od niego nie chce i została w Polsce ze względu na pracę i dziadków.

- Nie jesteś mi nic winien - stwierdzi Lilly i rzuci: - Żegnaj!

Niewierny Kajtek w "Barwach szczęścia" zostanie sam? 

Kajtek w tym momencie 2652 odcinka "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że został uwolniony z odpowiedzialności za kochankę i może spokojnie wracać do swojej byłej dziewczyny. Tyle, że wiedziona zapewne kobiecym instynktem Oliwka pokaże mu drzwi i poprosi, żeby raz na zawsze dał jej spokój!

Co czeka Kajtka w "Barwach szczęścia" po wakacjach? Niestety, zanosi się na samotność i głęboką depresję. Ale, niestety sam będzie sobie winien...  

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Ostra walka Natalii i Klemensa w sądzie! Zboczony Ryman będzie grał na dwa fronty

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze