Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Hubert z nowym synkiem rozpocznie życie bez Klary - ZDJĘCIE

2023-06-28 11:10

Hubert (Marek Molak) przyjmie do rodziny Emila (Artem Malashchuk) i jego matkę Asia (Anna Gzyra). W nowym sezonie "Barw szczęścia" to oni zapełnią pustkę po zniknięciu Klary (Olga Jankowska), która nie wróci z USA, gdzie rozwija karierę. Na szczęście nie zabierze mężowi córeczki Marysi (Nina Szumowska), która zaprzyjaźni się z Emilem. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Hubert potraktuje chłopczyka jak syna! Stworzy z Asią nową rodzinę, żeby zapewnić dzieciom pełny dom?

Nowy synek Huberta w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Hubert musi ułożyć sobie życie na nowo w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia". Nie doczeka się powrotu żony z USA, gdzie Klara osiadła na zawsze i rozwija karierę. Dlatego też, Pyrka zostanie sam z córką, bo Marysia jednak nie wyjedzie do mamy do Stanów. Na szczęście pustkę po Klarze zapełni Asia, samotna matka Emila. Pewnym jest, że Hubert zacznie traktować chłopca niemal jak syna! Zorganizuje przyjęcie dla dziecka w ogródku rodzinnego domu, będzie pomagał Asi na każdym kroku i w ten sposób bardzo się do niej zbliży. Chociaż początkowo zachowają dystans, wkrótce kobieta zacznie bywać w domu Pyrków bardzo często. Marysia zaprzyjaźni się z chłopcem, a na wielu zdjęciach z planu "Barw szczęścia" widać, że najmłodsi bardzo polubią wspólną zabawę. 

Marek Molak potwierdza nową drogę Huberta w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023

Na konto na Instagramie "Barw szczęścia" trafiło wspólne zdjęcie Huberta i Emila. Administratorzy dają do zrozumienia, że wiele zmieni się w życiu mężczyzny w nowym sezonie. - Jest moc! 💪🏻 Jesteście ciekawi, co przydarzy się rodzinie Pyrków w nowym sezonie? 📺 - zapytano widzów pod postem. 

- Warto poczekać 😉😉💪 - udzielił się sam Marek Molak, gwiazda "Barw szczęścia". On najlepiej wie, co spotka jego bohatera w nowym sezonie. Na pewno nie obejdzie się bez pewnego rodzaju rewolucji. W końcu bardzo długo był kojarzony ze wspólnymi scenami z Klarą jako szczęśliwe małżeństwo. Dopiero w kolejnych odcinkach serialu okaże się, jak ułoży się życie Pyrki bez ukochanej. Skoro Olga Jankowska odeszła z "Barw szczęścia" na zawsze i nie ma możliwości jej powrotu, Hubert musi iść swoją ścieżką. 

Wspólne zdjęcia z planu hitu TVP2 tylko podsycają wyobraźnię, bo Asia cały czas kręci się wokół Huberta i jego bliskich. Może to z nią stworzy prawdziwą rodzinę, pokocha Emila jak własnego syna i wreszcie wszyscy będą szczęśliwi? Na rozwój wydarzeń trzeba będzie trochę poczekać. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze