Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Fatalna pomyłka Huberta. Marek Molak zrobił to na planie - ZDJĘCIA

2023-07-06 12:11

Hubert (Marek Molak) zaliczył wpadkę na planie "Barw szczęścia". Aktor obecnie nagrywa kolejne sceny do odcinków, które na antenie TVP2 ukażą się dopiero jesienią. Wiele z nich zagra z nową sympatią Asią Sokalską (Anna Gzyra) i jej serialowym synem Emilem (Artem Malashchuk). Pewnym jest, że Pyrka postawi na relacje z bliskimi i tak zabije samotność i smutek po wyjeździe Klary (Olga Jankowska). Na szczęście Marysia (Nina Szumowska) zostanie z nim w rodzinnym domu, a Asia zapewni im moc wrażeń. Marek Molak pokazał, że nie zawsze na planie wszystko wypada idealnie.

Zabawny błąd Huberta z "Barw szczęścia" podczas kręcenia kolejnych scen

W okresie wakacyjnym powstają nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia", w czym czynnie bierze udział m.in. serialowy Hubert. Marek Molak i Anna Gzyra chętnie relacjonują pobyt na planie zdjęciowym. Nowa sympatia Pyrki na pewno wkupi się w łaski rodziny i to ona zastąpi pustkę po wyjeździe Klary. Sokalska stanie się naprawdę bliska Hubertowi, Marysi i Agacie (Natalia Zambrzycka). Podczas nagrywania scen do nowych odcinków "Barw szczęścia" Marek Molak popełnił jednak pewną gafę. Na instagramowym profilu serialu pojawiło się nagranie zza kulis kręcenia kolejnych ujęć. Aktor czekał z gitarą na swoje wejście, ale ledwo co ruszył do przodu, scena została przerwana! 

- Źle wszedłem, nienaturalnie - mówi aktor, który szybko zorientował się, że coś jest nie tak. Okazuje się, że miał dołączyć do rozmowy Asi w ogrodzie, ale jak sam uznał, scena wyszła mu nienaturalnie i trzeba było ją powtarzać. Oczywiście, takie błędy są naturalne na planie zdjęciowym i nie da się ich uniknąć. 

Hubert odnajdzie szczęście w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023?

Marek Molak to jedna z tych postaci, które grają w "Barwach szczęścia" przez lata! Jego wątek rozwinie się w kierunku nowej znajomości z Asią, bo inne bohaterki zrezygnowały z udziału w serialu na dobre. Pewnym jest, że Klara już nie wróci z USA, podobnie jak Iwona (Izabela Zwierzyńska). Na szczęście widzowie zobaczą rozwój uczuć między Pyrką a Asią Sokalską, a zrobi się gorąco! Okazuje się, że spedzą ze sobą noc pod namiotem i nie tylko. Wspólne troski i problemy zbliżą ich do siebie na tyle, że powstanie z tego piękny związek? Wszystko okaże się już w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. 

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze