Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena i Bruno w 2657 odcinku zastawią pułapkę na Zaborskiego i Karolinę! Przeciągną kochankę Rafała na swoją stronę?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena i Bruno w 2657 odcinku zastawią pułapkę na Zaborskiego i Karolinę! Przeciągną kochankę Rafała na swoją stronę?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Bożena i Bruno w 2657 odcinku zastawią pułapkę na Zaborskiego i Karolinę! Przeciągną kochankę Rafała na swoją stronę?

2022-08-31 20:10

W 2657 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) przechytrzą Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), który razem z Karoliną (Marta Dąbrowska) przejmą władzę w ich hotelu. Stańscy uświadomią sobie, że nie spłacą tak szybko długu i Zaborskiego, więc w ten sposób na pewno się go nie pozbędą. Poza tym Rafał wywalczy w sądzie zakaz zbliżania się Bruna do niego, co oznacza, że Stański nie będzie mógł normalnie pracować w hotelu z żoną i największym wrogiem. Jedyna nadzieja w 2657 odcinku "Barw szczęścia" w Karolinie, że powstrzyma Zaborskiego. Ale czy kochanka Rafała przejdzie na stronę Bożeny i Bruna? Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2657 po wakacjach - czwartek, 15.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena i Bruno w 2657 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nie dość, że będą musieli znosić Zaborskiego w swoim hotelu, gdzie Rafał poczuje się już jak u siebie, to jeszcze czeka ich przeprawa z Karoliną! Recepcjonistka, która została wspólniczką Zaborskiego, a prywatnie jest jego kochanką, matką jego syna, nie będzie miała już żadnych skrupułów, żeby pokazać Stańskim gdzie ich miejsce. Mało tego, bo Zaborski w 2657 odcinku "Barw szczęścia" wyczeka na dogodny moment, by ponownie sprowokować Bruna tak, żeby ten złamał sądowy zakaz zbliżania. Karolina z kolei stanie się wyjątkowo bezczelna, pewna siebie!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Koniec hotelu Stańskich?! Bożena i Bruno sprzedadzą wszystko Zaborskiemu w 2658 odcinku

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

W 2657 odcinku "Barw szczęścia" Karolina wyśmieje Bożenę i Bruna

Bożena w 2657 odcinku "Barw szczęścia" nie uwierzy własnym uszom, gdy Karolina będzie zacznie z niej drwić, że wcale nie są jednym zespołem, a Bruno nie musi z nimi pracować w hotelu. - Gdy mnie stąd wyrzucałaś, nie przypominam sobie, żebyśmy byli zespołem - wypomni Bożenie i dorzuci jeszcze, że lekceważąco, że to Bruno napadł na Rafała i teraz musi za to ponieść karę, skoro wyszedł z psychiatryka. Jak podaje światseriali.interia.pl na próżno Bożena będzie przekonywała Karolinę, że Bruno nie jest groźny i nie ma powinna się go bać. Tak jak Rafał.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach. Bruno wróci do Bożeny i Tadzia w 2656 odcinku. Wyjdzie z psychiatryka, ale to nie koniec koszmaru Stańskich - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zaborski w 2657 odcinku "Barw szczęścia" dostanie ostrzeżenie od Karoliny

Za plecami Stańskich w 2657 odcinku "Barw szczęścia" Karolina ostrzeże Zaborskiego, że powinien bardziej uważać i unikać konfrontacji z Brunem, żeby go nie prowokować do kolejnego ataku. Już raz chciał go przecież zabić! - Widziałam, w jakim stanie od ciebie wyszedł. Aż go telepało ze złości. Kto wie, czym go w tym szpitalu faszerowali i czy teraz czegoś nie bierze. Ten człowiek może być naprawdę groźny – stwierdzi Karolina, która będzie miał przeczucie, że także Bożena jest zdolna do wszystkiego.

Bożena i Bruno w 2657 odcinku "Barw szczęścia" obmyślą jak się pozbyć Zaborskiego i Karoliny

Ale Zaborski w 2657 odcinku "Barw szczęścia" będzie pewny swego - w końcu on rządzi hotelem, jemu Bożena przepisała udziały w zamian za pieniądze na okup za porwanego syna Tadzia (Józef Trojanowski). Kiedy Bruno i Bożena dowiedzą się, że Zaborski i Karolina zwarli szyki, by ich pogrążyć, knują jak doprowadzić hotel do ruiny, postanowią ich skłócić. Poproszą o pomoc Celinę (Orina Krajewska).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze