Barwy szczęścia po wakacjach. Aldona wrobiona w narkotyki w 2650 odcinku! Po szarpaninie dopadnie ją policja! – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Aldona wrobiona w narkotyki w 2650 odcinku! Po szarpaninie dopadnie ją policja! – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Aldona wrobiona w narkotyki w 2650 odcinku! Po szarpaninie dopadnie ją policja! – ZDJĘCIA

2022-09-04 21:08

W 2650 odcinku "Barw szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) zostanie wrobiona w posiadanie narkotyków! Policja przyłapie ją na posiadaniu marihuany, ale kobieta wszystkiego się wyprze. Niestety funkcjonariusze nie będą chcieli słuchać wymówek... W 2650 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa odczuje skutki zadawania się ze sporo młodszymi kolegami, którzy wpędzą ją w kłopoty. Chciała realizować się na studiach, a nie siedzieć w więzieniu! Aldona zacznie panikować, że policja zamknie ją za narkotyki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2650 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Aldona w 2650 odcinku "Barw szczęścia" pożałuje, że zadała się z młodszymi kolegami. Miała rozwijać się na studiach i zdobywać nową wiedzę, a zamiast tego wyląduje na komendzie! Wszystko przez aferę narkotykową, w którą wciągną ją Norbert (Filip Gołąb) i Filip (Mikołaj Trynda). Chłopaki spotkają Grzelakową i zaproponują jej ciekawy biznes. Miałaby się zająć uprawianiem marihuany!

- Zwariowaliście? Chcecie uprawiać u mnie marihuanę?! Powiedzcie, że to jakiś żart - zapyta Aldona po usłyszeniu propozycji kolegów w 2650 odcinku "Barw szczęścia". - Po prostu pomyśleliśmy, że kto jak nie ty? Przecież na tym swoim gospodarstwie masz idealne warunki… - Towar byłby totalnie eko, bez nawozów, samo zdrowie! - No i przecież nie na handel, tylko na nasz użytek... No i oczywiście twój i twojego męża… - wytłumaczą jej Filip i Norbert, a ona szybko przypomni, że wraz z mężem nie palą! 

Przeczytaj też: Barwy szczęścia po wakacjach. Zaborski wpadnie w zasadzkę Bruna i Bożeny w 2661 odcinku! Ich tajna agentka Celina znajdzie na niego haka - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Policja zgarnie Aldonę za posiadanie narkotyków w 2650 odcinku "Barw szczęścia"!

Norbert i Filip nie zaakceptują odmowy i siłą wepchną do ręki Aldony woreczek z marihuaną. - Spalisz z mężem, będziecie mieli fajny wieczór... - rzuci młody chłopak do Grzelakowej i wepchnie jej zabronioną substancję. Pech zechce, że zza rogu w 2650 odcinku "Barw szczęścia" wyłoni się policja i przestanie być zabawnie. Filip i Norbert uciekną, a Grzelakowa zacznie tłumaczyć, że to przypadek i wcale nie handluje i nie używa marihuany. 

- To naprawdę nie jest moje! Kolega podrzucił mi go do kieszeni! Ja w życiu nie paliłam marihuany! - spróbuje wybrnąć z sytuacji Grzelakowa.  - Przepisy są proste: za posiadanie najmniejszej nawet ilości środków odurzających grozi do trzech lat więzienia - oznajmi policjant. - Co?! Pan żartuje! Nie mam takiego zwyczaju - rzuci spanikowana Aldona, ale to nic nie da, a funkcjonariusze zabiorą ją na komisariat. Borys (Jakub Wieczorek) dostanie telefon z informacją, że żona przebywa na komendzie. Nie będzie w stanie w to uwierzyć!

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Totalna przemiana Marysi po wakacjach! Córka Klary i Huberta to już duża dziewczynka - ZDJĘCIA

Najnowsze