Barwy szczęścia po wakacjach. Aldona nie obudzi się po operacji w szpitalu w 2654 odcinku! Zapadnie w śpiączkę po postrzale

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Aldona nie obudzi się po operacji w szpitalu w 2654 odcinku! Zapadnie w śpiączkę po postrzale

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Aldona nie obudzi się po operacji w szpitalu w 2654 odcinku! Zapadnie w śpiączkę po postrzale

W 2654 odcinku "Barw szczęścia" nad rodziną Grzelaków zawisną czarne chmury. Aldona (Elżbieta Romanowska) będzie operowana po śmiertelnym postrzale, ale lekarze niczego nie będą w stanie obiecać. Co gorsze, żona Borysa (Jakub Wieczorek) nie obudzi się po operacji i zapowiada się na to, że wpadnie w śpiączkę! Jaką cenę zapłacą Aldona i Grzelakowie za groźny postrzał w 2654 odcinku "Barw szczęścia"?

Barwy szczęścia" odcinek 2654 po wakacjach - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2654 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do niewyobrażalnej tragedii. Aldona stanie w obronie największego wroga wszystkich mieszkańców Borek i własnym ciałem osłoni Kuczmę (Arkadiusz Nader) przed śmiertelnym strzałem Wileckiego (Piotr Duda)! Niestety, sama dostanie kulę i potrzebna będzie natychmiastowa operacja! I zapowiada się na to, że Aldona łatwo się z niej nie wybudzi!

Aldona straci dużo krwi 

Lekarze w 2654 odcinku "Barw szczęścia" nie będą dawać Grzelakom fałszywej nadziei. - Straciła bardzo dużo krwi - według portalu swiatseriali.interia.pl tak powie Borysowi i Aleksowi, pielęgniarka biegająca między salą operacyjną a rodziną.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Anita w 1669 odcinku powie Magdzie o ciąży Julii? Nie zniesie dłużej kłamstw Andrzeja - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Aleks w 2654 odcinku "Barw szczęścia" nagle poderwie się z miejsca i oświadczy, że musi mamie oddać krew! Mama potrzebuje krwi - będzie krzyczał zrozpaczony. Niestety, ponieważ chłopak nie jest jeszcze pełnoletni nie będzie to możliwe. 

Po długiej chwili oczekiwania w 2654 odcinku "Barw szczęścia" do Grzelaków nareszcie wyjdzie lekarz prowadzący operację Aldony.  

 - Na szczęście kula nie uszkodziła żadnych ważnych organów - doktor poinformuje Borysa, Basię (Sławomira Łozińska) i Aleksowi. Okaże się, że do uratowania Grzelakowej życia konieczna była bardzo skomplikowana i niebezpieczna rekonstrukcja stawu ramiennego, naczyń krwionośnych i uszkodzonych nerwów. Czy Aldona przeżyje? 

- Pacjentka była we wstrząsie krwotocznym, ale opanowaliśmy sytuację - stwierdzi chirurg.

- Czy mama przeżyje? - zapyta zrozpaczony Aleks.

Czy Aldona wybudzi się ze śpiączki?

- Twoja mama to bardzo silna kobieta. Trzeba więcej niż marnej kuli, żeby ją pokonać - syn usłyszy pocieszenie lekarza. .

Jednak prawda będzie taka, że po przewiezieniu na salę pooperacyjną Aldona zostanie podpięta do aparatury monitorującej odruchy życiowe pacjenta. Okaże się przy tym, że nie wiadomo czy i kiedy Grzelakowa odzyska przytomność. Aldona może zapaść w śpiączkę. Na jak długo? Dowiemy się  śledząc wątek od 12 września o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze