Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Agata znów się zakocha?! Podejrzany Kieliszewski wreszcie urobi Pyrkę?

2023-08-27 22:14

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) wreszcie się zakocha? Od rozstania z Patrykiem (Konrad Skolimowski) minęło sporo czasu, a Pyrka zajęła się rozwojem kariery. Czy w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" wreszcie znajdzie sobie kogoś odpowiedniego? Na horyzoncie znów pojawi się Ignacy (Olaf Staszkiewicz), kolega z firmy "Fit-Zdrowie", który nie zachował się wobec dziewczyny w porządku. Czyżby wyjaśnili sobie wszelkie niedomówienia i wkrótce połączy ich coś więcej? Patrykowi się to nie spodoba.

Nowy chłopak Agaty w "Barwach szczęścia" po wakacjach? Kieliszewski zajmie miejsce Patryka? 

Agata wreszcie odnajdzie szczęście także w życiu prywatnym? Nie da się ukryć, że chociaż kariera i zarabianie pieniędzy całkiem nieźle jej wychodzą, to odkąd rozstała się z Patrykiem, wcale nie znalazła szczęście w miłości. Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" Pyrka przeszła dużą przemianę. Postawiła na nowy, wyrazisty i ostrzejszy styl. Postanowiła zaszaleć i wyjść ze znajomymi do klubu. Zaprosiła na imprezę ekipę "Fit-Zdrowia", gdzie znalazł się także Ignacy, bardzo zainteresowany przełożoną. 

Sytuacja między Kieliszewskim a Agatą w 2699 odcinku "Barw szczęścia" wyglądała tak, że po zakrapianej imprezie w klubie, Ignacy chciał urobić dziewczynę, by poszła z nim do łóżka. Nic takiego się jednak nie wydarzyło, bo pod klub podjechał Jezierski i zobaczył, że była narzeczona jest w kiepskim stanie. Od razu spostrzegł, że pijana nie może podjąć świadomych decyzji. Odgonił więc Ignacego, nie pozwolił, by Pyrka mu uległa i odwiózł ją bezpiecznie do domu. Kto wie, co by się stało, gdyby Patryk nie pojawił się wtedy pod dyskoteką. 

Agata i Ignacy będą razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Na profilu "Barw szczęścia" na Instagramie pojawiło się zdjęcie, gdzie serialowi Agata i Ignacy pozują przytuleni. Nowy sezon serialu rusza już 28.08.2023 r., a promocyjny post sugeruje, że Agata zatraci się w ramionach Kieliszewskiego. Dawno się z nikim nie spotykała, łączono ją co prawda z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), którego kiedyś w ogóle nie lubiła, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Może nadszedł czas, by i Pyrka poznała nową miłość i zakochała się bez pamięci? Padnie na Ignacego? Jeśli tak, Patryk na pewno nie będzie zachwycony, bo Kieliszewski podpadł mu już w poprzednim sezonie "Barw szczęścia". 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze

Materiał sponsorowany