Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Tak Karolina uwiedzie Bruna i wrobi go w dziecko - ZDJĘCIA

2020-07-02 13:27 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Tak Karolina uwiedzie Bruna i wrobi go w dziecko - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Tak Karolina uwiedzie Bruna i wrobi go w dziecko - ZDJĘCIA

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Karolina (Marta Dąbrowska) zrobi wszystko, żeby uwieść swojego szefa! Będzie miała do tego idealną okazję, ponieważ Bruno (Lesław Żurek) pokłóci się z Bożeną (Marieta Żukowska). Stańska w "Barwach szczęścia" wyprowadzi się od męża i nawet zacznie rozważać rozwód! Przebiegła recepcjonistka wykorzysta to na swoją korzyść. Jak rozkocha w sobie Bruna? Czy Karolina wrobi go w dziecko? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" w hotelu Stańskich będzie dochodziło do ogromnych awantur. W ubiegłym sezonie Bożena została przez Bruna odsunięta od pracy w hotelu. Wszystko przez to, że naraziła ich wspólny biznes na ogromne straty pieniężne i wizerunkowe, a ponadto chciała kontynuować pogrywanie sobie z celebrytami. Bohaterka "Barw szczęścia" wpadła w szał, kiedy Bruno wysłał ją na urlop. Poszła spać do rodziców, a po wakacjach 2020 spakuje swoje walizki i wyprowadzi się z mieszkania męża na stałe.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Romantyczne wyznanie Patryka. Agata będzie przerażona

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bożena w "Barwach szczęścia" zwierzy się Kasi (Katarzyna Glinka), że rozważa rozwód. Szczególnie, kiedy dowie się, że jej obowiązki w hotelu przejęła Karolina! Recepcjonistka zacznie przejawiać niezdrowe zainteresowanie żonatym szefem. Będzie przekonana, że sprawdzi się lepiej zarówno w roli prowadzącej hotel, jak i jako kochanka Stańskiego.

Jak zamierza uwieść szefa? Na planie serialu "Barwy szczęścia" trwają intensywne prace nad nowymi odcinki, które zostaną wyemitowane po wakacjach 2020. Na jednym zdjęciu z Instagrama Marty Dąbrowskiej widać ją gotową do sceny, odpicowaną jak nigdy! Mocny makijaż i biżuteria z pewnością mogą przyciągnąć uwagę Stańskiego, którego żona również nie szczędzi sobie ekskluzywnych dodatków. Czy Karolina osiągnie swój cel i wrobi Bruna w dziecko? W końcu recepcjonistka jest samotną mamą, a taki opiekuńczy i zaradny ojczym dla malucha to spełnienie marzeń każdej kobiety! Bożena będzie musiała nieźle się nagimnastykować, żeby naprawić swoje małżeństwo.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dostanie przesyłkę, która zmieni jej życie! Synek Ksawery wbije jej nóż w serce

Najnowsze