Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Sabina i Damian będą mieli romans na spotkaniach AA? Przy nim zapomni o zmarłym Andrzeju

2020-06-12 8:15 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Sabina zakocha się w Damianie? Przy nim zapomni o zmarłym Andrzeju!
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Sabina zakocha się w Damianie? Przy nim zapomni o zmarłym Andrzeju!

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Sabina (Barbara Kurzaj) będzie z Damianem (Michał Lesień)?! Przyjaźń z byłym alkoholikiem pozwoli Tomalowej zapomnieć o tragicznie zmarłym Andrzeju (Bartłomiej Nowosielski). Wiele wskazuje na to, że Sabina zakocha się w nowym przyjacielu. Czy Damian zastąpi jej męża? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Sabina bardzo zbliżyła się do Damiana, który pomaga jej w wyjściu z uzależnienia od alkoholu. Bohaterka zaczęła pić po śmierci Andrzeja. Obwiniała się, że to ona doprowadziła go do zawału przez to, że namawiała go do aktywności fizycznej i zrzucenia wagi. Zaczęło się niewinnie, ale bardzo szybko nałóg eskalował do stopnia, w którym Tomalowa w "Barwach szczęścia" nie mogła już normalnie funkcjonować.

Punktem zwrotnym w jej życiu było odebranie jej córki. Przyszła po dziewczynkę do przedszkola, kompletnie pijana, co zauważyła opiekunka. Zadzwoniła na policję, a dziecko trafiło do pogotowia opiekuńczego. Sabina nie miała wyboru - albo przejdzie terapię, albo straci córkę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina i Franek zostaną rodzicami. Zabiorą Carinie syna Stefanka?

Sabina z serialu "Barwy szczęścia" na spotkaniach Anonimowych Alkoholików poznała Damiana, który był w identycznej sytuacji, co ona. Po śmierci żony zaczął pić i odebrano mu Luizę (Julia Zielińska) oraz Mirka (Oliwier Kozłowski). Między bohaterami nawiązała się nić porozumienia, a nawet zaczęło między nimi iskrzyć!

Czy po wakacjach 2020 będą ze sobą? W zwiastunie nowych odcinków "Barw szczęścia" widać, że Damian i Sabina będą jeszcze bliżej! Są sceny w których roześmiani czule obejmują siebie nawzajem. Zdecydowanie zasługują na szczęście. Jednak czy do siebie pasują?

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka wreszcie poznają Agatę! Kompromitacja podczas pierwszej wizyty

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.