Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka wreszcie poznają Agatę! Kompromitacja podczas pierwszej wizyty - ZWIASTUN

2020-06-05 20:32 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka poznają wreszcie Agatę! Kompromitacja podczas pierwszej wizyty u Pyrków
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka poznają wreszcie Agatę! Kompromitacja podczas pierwszej wizyty u Pyrków

Nowy sezon serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 odsłoni kim są rodzice Patryka (Konrad Skolimowski), a Agata (Natalia Zambrzycka) będzie miała okazję poznać przyszłych teściów. Przez długi czas Patryk unikał tematu rodziny, a ukochanej zwierzył się, że rodzice prócz pieniędzy i wygodnego życia niewiele mu dali. W jednym z kolejnych odcinków "Barw szczęścia" po przerwie matka Sławka (Ewelina Serafin) i ojciec Kornel (Jakub Bohosiewcz) zjawią się w domu Pyrków. Podczas wizyty dojdzie jednak do serii wpadek! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Rodzice Patryka z "Barw szczęścia" wyjdą z ukrycia w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej! Agata, która przyjęła oświadczyny ukochanego, planuje z nim ślub i kupno mieszkania, wreszcie stanie twarzą w twarz z przyszłymi teściami.

Do obsady "Barw szczęścia" dołączą nowi bohaterowie, których zagrają Ewelina Serafin i Jakub Bohosiewicz a widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się jak nazywa się Patryk. Wyjdzie na jaw jego nazwisko, bo rodzice przedstawią się jako Sławka i Kornel Jezierscy.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia odejdzie od Łukasza! Iza wróci i zajmie jej miejsce

Wizyta rodziców Patryka w jednym z nowych odcinków "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 rozpocznie się od wymiany uprzejmości, ale potem już nie będzie tak miło. Zwiastun kolejnego sezonu "Barw szczęścia" nie pozostawia wątpliwości, że ojciec Patryka zacznie bacznie przyglądać się Agacie, a w domu urządzi sobie małe śledztwo.

Z kolei matka Patryka będzie odgrywała przed Agatą w nowym sezonie "Barw szczęścia" wielką damę, elegancko ubraną i na odpowiednim poziomie, ale jej zachowanie kompletnie temu zaprzeczy. Czy Agata podbije serca teściów? Jak rodzice Patryka ocenią przyszłą synową i czy dadzą im błogosławieństwo przed ślubem? To się okaże kiedy Jezierscy wejdą do gry w "Barwach szczęścia"! 

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Jowita wróci. Siostra Patryka pokaże Agacie i dawnym przyjaciołom na co ją stać

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Koniec Barw szczęścia. Hubert wróci do domu! Skandal u Pyrków na chrzcinach córki Iwony i Marka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Matka Patryka (Ewelina Serafin)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Matka Patryka (Ewelina Serafin)
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka - Sławka Jezierska (Ewelina Serafin), Kornel Jezierski (Jakub Bohosiewicz)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka - Sławka Jezierska (Ewelina Serafin), Kornel Jezierski (Jakub Bohosiewicz)
Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze