Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dowie się, że Bruno wypędził Bożenę z hotelu - ZWIASTUN

2020-06-07 19:47 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dowie się, że Bruno wypędził Bożenę z hotelu - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dowie się, że Bruno wypędził Bożenę z hotelu - ZWIASTUN

Szok w serialu "Barwy szczęścia"! Dopiero w 2275 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Kasia (Katarzyna Glinka) dowie się, że małżeństwo Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) przechodzi kryzys, a Stański wyrzucił ukochaną z hotelu. Dla przyjaciółki Bożeny ta wiadomość będzie jak grom z jasnego nieba. Nieświadoma tego co działo się hotelu podczas jej nieobecności z trudem zaakceptuje zmiany. Na tym nie koniec, bo Kasię w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej czeka jeszcze cios od syna... Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2275 po wakacjach 2020 - poniedziałek, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

O rozstaniu Bożeny i Bruna w serialu "Barwy szczęścia" nie będzie wiedziała tylko Kasia! Wszyscy pozostali pracownicy hotelu Stańskich domyślą się, że ich małżeńskie problemy są poważne, a rozwód wisi w powietrzu. Szczególnie recepcjonistka Karolina (Marta Dąbrowska), która w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 postanowi uwieść szefa.

Po powrocie do pracy z długiego urlopu Kasia w 2275 odcinku "Barw szczęścia" z niepokojem zauważy nieobecność Bożeny. To Bruno wezwie przyjaciółkę żony na rozmowę, by powiedzieć jej o zmianach w hotelu, o tym, że wysłał Bożenę na przymusowy urlop po tym co wyrabiała sprowadzając tutaj celebrytów.

Sprawdź koniecznie: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rozwód Bożeny i Bruna. Sprawy pójdą za daleko

Kasia będzie w szoku, że Bożena i Bruno, zgodna i kochająca się para, wkroczyli na wojenną ścieżkę! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 czeka ją jeszcze większe zaskoczenie kiedy Stańska przyzna się jej, że myśli o rozwodzie, bo wszystko układa się nie tak, a Bruno pozwala sobie na zbyt wiele traktując ją jak zwykłą podwładną, a nie żonę i wspólniczkę!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia zostawi Łukasza! Nie zniesie powrotu jego córki Paulinki i Izy

Jakby tego było mało w 2275 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Kasia zacznie się bać o przyszłość swojego małżeństwa z Łukaszem (Michał Rolnicki). Dlaczego? Bo do ich życia wróci nagle jego córka Paulinka (Lena Jastrzębska). Ksawcio (Bartosz Gruchot) będzie zachwycony świąteczną kartką, którą dostał od Paulinki i zapragnie odwiedzić dziewczynkę w Krakowie. To będzie cios dla Kasi, która myślała, że pozbyła się Paulinki i jej matki Izy (Agnieszka Warchulska) raz na zawsze.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka wreszcie poznają Agatę! Kompromitacja podczas pierwszej wizyty

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

	Barwy szczęścia odc. 2275 po wakacjach 2020. Bruno (Lesław Żurek), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2275 po wakacjach 2020. Bruno (Lesław Żurek), Kasia (Katarzyna Glinka)
Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze