Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek już tak nie wygląda! Zmienił fryzurę i upodobnił się do Kacpra

2020-07-12 9:01 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek już tak nie wygląda! Zmienił fryzurę i upodobnił się do Kacpra
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kajtek już tak nie wygląda! Zmienił fryzurę i upodobnił się do Kacpra

Kajtek (Jakub Dmochowski) z serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 już nie będzie tak wyglądał! Chłopak Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) upodobni się do Kacpra (Jakub Szlachetka) i zapuści włosy. Nie będzie już tym ułożonym, krótkowłosym chłopakiem. Dla bohatera "Barw szczęścia" przyszedł czas na zmiany. Sprawdź, jak teraz wygląda Kajtek i zobacz zdjęcie.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Kajtek z serialu "Barwy szczęścia" praktycznie od zawsze miał krótkie włosy. Syn Władka (Przemysław Stippa) to spokojny chłopak, który nie przepada za eksperymentami ze stylem czy z fryzurą. Nosi zwykłe dżinsy, koszulki polo i swetry. Przyszedł jednak czas na zmiany! Jakub Dmochowski już tak nie wygląda.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Zosia Zborowska musi zostać Anetą! Twarda umowa wiąże gwiazdę

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się zdjęcie, które ujawniło aktualny wizerunek jej serialowego partnera. Kajtek w "Barwach szczęścia" zmieni się nie do poznania! Przez ostatnie miesiące poza planem Jakub Dmochowski nie ścinał włosów. Pozuje u boku Madzi (Natalia Sierżputowska) i Kacpra, do którego przez długość fryzu stał się uderzająco podobny.

Jak Oliwka zareaguje na taką zmianę? Czy to pierwsze objawy spóźnionego, nastoletniego buntu u Kajtka? Chłopak poza paroma drobnymi wpadkami od zawsze był wzorowym synem Władka i Sabiny (Barbara Kurzaj). Wszystko okaże się w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dostanie przesyłkę, która zmieni jej życie! Synek Ksawery wbije jej nóż w serce

Najnowsze