Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Po śmierci Zaborskiego Karolina zaprzyjaźni się z Oliwką. Połączy je nienawiść do zdrajców? - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" zanosi się nie niespodziewaną przyjaźń, która narodzi się po śmierci oszusta Zaborskiego. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Karolina (Marta Dąbrowska) do tej pory nie darzyły się jakąś szczególną sympatią, tolerowały się nawzajem. Ale jest coś, co je łączy! Rafał (Wojciech Solarz) nie tylko w biznesie był nieuczciwy - zdradzał zakochaną w nim Karolinę, a nawet jak nie byli już razem, wykorzystywał ją do samego końca. Z kolei Oliwka przeżyła wielką tragedię, kiedy Kajtek (Jakub Dmochowski) zdradził ją z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Co gorsze, kochanka byłego narzeczonego zaczęła panoszyć się po hotelu Stańskich. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ z "Barw szczęścia" jak Oliwka i Karolina łączą się przeciw zdrajcom!

"Barwy szczęścia". Oliwka i Karolina połączą siły, aby pokonać zdrajców?

W "Barwach szczęścia" te dwie kobiety zostały okrutnie skrzywdzone przez mężczyzn, które kochały. Karolina przez lata była oszukiwana i zdradzana przez Rafała. Co gorsze, Zaborski będzie wykorzystywał jej zaufanie do ostatniej chwili swojego życia! Recepcjonistka nie zniesie dopiero jego zuchwałej kradzieży, której dopuści się w hotelu Stańskich w biały dzień. Jak pisaliśmy TUTAJ, Karolina w końcu doniesie na byłego kochanka na policję. Sytuacja jej koleżanki z hotelu Stańskich wygląda niewiele lepiej.

Oliwka w "Barwach szczęścia" była bardzo szczęśliwa z Kajtkiem. Wszystko zapowiadało rychły ślub tej pary, ale niestety Cieślak zdradził narzeczoną z egzotyczną Lilly. Co gorsze, kochanka przyleciała za nim do Polski z Singapuru i on, mimo straty Oliwki, nadal nie potrafi się jej oprzeć. A śliczna manicurzystka cierpi, bo Lilly zaczęła się już panoszyć w hotelu Stańskich!

Czy nagła śmierć Zaborskiego z ręki zdesperowanej Bożeny (Marieta Żukowska) w "Barwach szczęścia" połączy Karolinę i Oliwkę? Zobacz jak szczęśliwe są razem na planie serialu w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2696: To już naprawdę koniec małżeństwa Kasi i Łukasza. Ona w szpitalu u Igora, a on z Weroniką – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Lilly i Kajtek zaczną się obściskiwać na oczach matki! Sabina wścieknie się na syna
Najnowsze