Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę w biały dzień, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA, WIDEO

Szok u Pyrków w "Barwach szczęścia"! Agata (Natalia Zambrzycka) zobaczy na własne oczy, jak Patryk (Konrad Skolimowski) całuję Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i to się skończy dla niej tragicznie! Tylko u nas unikalne ZDJĘCIA z nowych odcinków "Barw szczęścia", w których dojdzie do wielkich zdrad, awantur, a nawet wypadku! Sprawdź, jak do tego dojdzie i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Oliwka i Patryk zostaną parą! Agata zobaczy ich pocałunek i to doprowadzi do dramatu! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Szokujący zwrot akcji w "Barwach szczęścia"! Oliwka po wielu miesiącach starań Patryka zachęci go do pocałunku, a na ZDJĘCIACH widać, że przypadkiem zobaczy to Agata! Na materiale WIDEO z nowych odcinków wygląda to tak, że Pyrka będzie w takim szoku, że może dojść do wypadku! Co gorsze, to dopiero początek całej serii zdrad i potajemnych nocy w hotelu Stańskich... Kto z kim zostanie na dłużej?

Jak widać na najnowszym WIDEO z "Barw szczęścia" Oliwka i Patryk będą namiętnie całować się na ulicy. Materiał zmontowany jest tak, że Agata widzi TO kierując samochodem i za ułamek sekundy słychać huk zderzających się aut. Nie ma jednak żadnego ujęcia, na którym Pyrka ląduje w szpitalu. Widać ją za to w zupełnie innym miejscu...

W GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO zobaczysz sceny z "Barw szczęścia", w których Agata wymyka się ukradkiem z hotelu Stańskich po nocy spędzonej z... Justinem! Okazuje się, że nowy menadżer przybytku Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) będzie gościem hucznej imprezy firnowej, którą Pyrka urządzi w 2699 odcinku na cześć swojego awansu. 

 I jak się okaże następnego ranka w "Barwach szczęścia" Agata niewiele będzie z tej nocy pamiętać, ale i tak czeka ją rozmowa z Justinem. Z kolei on będzie się tłumaczył przed Patrykiem... Dokąd ich wszystkich zaprowadzi jeden pocałunek Patryka z Oliwką? 

Zobacz też: Zabraknie Barw szczęścia i Na dobre i na złe w listopadzie! Co się dzieje z serialami? Znamy przyczynę

Najnowsze