Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 3818: Bruno wróci do Karoliny po rozstaniu z Bożeną! Zostawi nawet Tadzia - ZDJĘCIA

2024-05-16 9:12

W 3818 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) wróci do Karoliny (Marta Dąbrowska)! Uczucie do kochanki absolutnie nie wygaśnie, a w związku z uporem Bożeny (Marieta Żukowska) i jej żądaniem rozwodu, Stański ma szansę stworzyć z byłą recepcjonistką coś poważnego. Do romantycznego spotkania kochanków dojdzie już w 3818 odcinku "Barw szczęścia", kiedy to Bruno zostawi żonie Tadzia (Józio Trojanowski), a sam pójdzie kontynuować romans. Uczucia rozgrzeją się na nowo.

"Barwy szczęścia" odcinek 3018 - czwartek, 6.06.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Romantyczne spotkanie Bruna i Karoliny w 3018 odcinku "Barw szczęścia" to tylko dowód na to, że uczucia między kochankami wcale nie wygasły. Już wcześniej połączyło ich coś zdecydowanie więcej niż przygodny seks. Karolina miała jednak na uwadze dobro rodziny kochanka i wcale nie chciała ranić Bożeny oraz Tadzia. Dlatego też odeszła z hotelu, zniknęła, a o romansie nikt miał się nigdy nie dowiedzieć. Stańska poznała jednak prawdę, całkiem zresztą przypadkowo. Rozpętała aferę, uciekła na Mazury, gdzie nie chciała widzieć męża. Bruno początkowo starał się naprawić błąd, przeprosić i ratować małżeństwo. Czym sprawy dalej posuwają się do przodu, trudno myśleć o pojednaniu. Kobieta jest raczej nieugięta i żąda rozwodu. 

Wolny Bruno wróci do Karoliny w 3018 odcinku "Barw szczęścia"

Czy skoro Stański bierze rozwód, ma szansę na związek z Karoliną? Kochanka deklarowała, że nie ma zamiaru rozbijać rodziny, chciała się wycofać i nie przeszkadzać. Tylko co w sytuacji, kiedy żadnej rodziny już nie ma, bo rozwód wisi w powietrzu? Na pewno dojdzie do spotkania Karoliny i Stańskiego w 3018 odcinku "Barw szczęścia". Co ciekawe, Bruno ledwo odwiezie Tadzia do Bożeny na Mazury, zostawi syna i poleci do Karoliny... Widać będzie, że spotkania z kobietą nie są mu obojętne.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że ta dwójka postawi na związek. Coś na pewno wisi w powietrzu, bo atmosfera między nimi jest wręcz elektryzująca. 

Barwy szczęścia. Pierwszy seks Kasi i Mariusza
Listen on Spreaker.
Najnowsze