"Barwy szczęścia" odcinek 3195 - środa, 21.05.2025, o godz. 20.05 w TVP2
W 3195 odcinku "Barw szczęścia" przyszłość związku Agnieszki i Łukasza zawiśnie na włosku, gdy para odkryje, że ma zupełnie inne perspektywy na przyszłość! A wszystko przez to, że siostra Kasi będzie wolała zdecydowanie utrzymywać ich związek na odległość i spotykać się z kochankiem jedynie na weekendy, a nie być z nim cały czas, czym jak podaje swiatseriali.interia.pl w 3195 odcinku "Barw szczęścia" już mocno zdziwi Sadowską! A to dlatego, że żona Sadowskiego zda sobie sprawę, że jej mąż pewnie wolałby inaczej! I wcale się nie pomyli!
- Pasuje mi to, co jest - przyzna Agnieszka.
- Związek na odległość? - zdziwi się Kasia.
- To trudne, owszem. Ta tęsknota, ciągłe powitania i pożegnania... Ale z drugiej strony, przyzwyczaiłam się do niezależności i szczerze mówiąc, lubię ją - uzna jej siostra.
Łukasz załatwi Agnieszce pracę w Warszawie w 3195 odcinku "Barw szczęścia"!
Tym bardziej, że w tym momencie ich rozmowę w 3195 odcinku "Barw szczęścia" przerwie właśnie Łukasz, który wkroczy do mieszkania Sadowskich z szampanem w ręku, czym z kolei mocno zdziwi Agnieszkę. Ale prawdziwego szoku siostra Kasi dozna dopiero, gdy kochanek powie jej co świętują! A mianowicie jej przenosiny do Warszawy, gdzie Sadowski znajdzie jej pracę i to jeszcze w swojej redakcji, dzięki czemu będą mogli być wciąż razem!
- Nie cierpię się z tobą żegnać, ale powitania... Uwielbiam - wyzna Łukasz, po czym ucałuje swoją kochankę.
- Coś świętujemy? - spyta Agnieszka, widząc szampana.
- Tak. Znalazłem ci pracę w Warszawie - wypali Sadowski, po czym w 3195 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni, że księgowa "Szoku" niebawem odchodzi na emeryturę, dzięki czemu jego ukochana będzie mogła wskoczyć na jej miejsce - Zarobki całkiem dobre, będziemy się mieli na co dzień!
- Ale musiałabym się przenieść do Warszawy - zauważy Agnieszka.
- Trochę już o tym rozmawialiśmy - przypomni jej Łukasz, po czym doda - Teraz nadarza się okazja. Głupio byłoby z niej nie skorzystać...
Siostra Kasi nie zgodzi się przeprowadzić, przez co Łukasz zacznie rozmyślać na ich związkiem w 3195 odcinku "Barw szczęścia"!
Jednak Agnieszka w 3195 odcinku "Barw szczęścia" będzie innego zdania! Szczególnie, że nie spodoba jej się, że Łukasz podjął decyzję za jej plecami i nawet nie spytał jej o zgodę!
- Szkoda, że mnie najpierw nie zapytałeś - szepnie smutno Agnieszka.
- Pytam teraz - stwierdzi Łukasz.
- Nie pytasz. Informujesz - podsumuje kochanka, która w 3195 odcinku "Barw szczęścia" tym bardziej nie będzie miała już ochoty przenosić się z Włocławka, gdzie ma swoje życie do Warszawy. I z tego względu Sadowski zacznie na poważnie zastanawiać się, czy ich związek ma jeszcze jakikolwiek sens, skoro będą mieli zupełnie inny pogląd na życie, gdyż jemu weekendowe spotkania i związek na odległość nie będą wystarczyły! Czy w tej sytuacji zdecyduje się zerwać z siostrą Kasi? A może jednak nakłoni ją do zmiany zdania lub sam zmieni swoje? Tego dowiemy się już niebawem!