Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 3004: Łukasz po wspólnej nocy Kasi z Mariuszem wróci do Celiny, ale Brońska już nie będzie go chciała - ZDJĘCIA

2024-04-25 9:47

W 3004 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) podejmie się kolejnego zlecenia z Celiną (Orina Krajewska). A przy okazji znów spróbuje się zbliżyć do Brońskiej, którą wcześniej odrzuci z uwagi na Kasię (Katarzyna Glinka)! Tyle tylko, że żona w międzyczasie doprawi mu rogi z Mariuszem (Rafał Cieszyński), przez co i on zmieni swoje podejście. Szczególnie, że Sadowska nie będzie niczego żałować. Dlatego w 3004 odcinku "Barw szczęścia" znów weźmie się za Celinę ale tym razem to Brońska go odtrąci! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 3004 - czwartek, 16.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 3004 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz znów weźmie się za Celinę! I choć Sadowski odtrąci Brońską po ich ostatniej niebezpiecznej akcji, w czasie której odbije pobitą i uprowadzoną partnerkę z rąk bandytów, a następnie zacznie ją całować, to jednak pod wpływem pierwszej wspólnej nocy Kasi i Mariusza zmieni zdanie. Zdradzamy, że detektyw nie przyjmie zaproszenia Celiny i nie pójdzie z nią do łóżka, gdyż nie będzie chciał popełnić błędu Bruna (Lesław Żurek) z Karoliną (Marta Dąbrowska). Tym bardziej, że wciąż będzie zależało mu na żonie, którą będzie chciał odzyskać. I w efekcie da kosza Brońskiej, ale nie przewidzi, że w tym samym czasie Kasia doprawi mu rogi z Mariuszem, o czym w 3001 odcinku "Barw szczęścia" przypadkiem dowie się od Ksawerego (Bartosz Gruchot).

W 3001 odcinku "Barw szczęścia" syn Sadowskich powie Łukaszowi, że Mariusz został u nich na noc, a następnie od samego rana pracował z jego mamą. Oczywiście, Ksawery nie będzie świadomy, że w tym czasie Kasia i ich niedawny sąsiad będą uprawiali seks, ale Sadowski od razu wszystkiego się domyśli. I wówczas ogromnie pożałuje, że odprawił wcześniej Celinę. Tym bardziej, że jego żona w ogóle nie będzie żałowała swojej zdrady i zareaguje złością, gdy Łukasz zacznie wypytywać o jej kochanka. A przy okazji znów zacznie robić mężowi wymówki z powodu jego kolejnej niebezpiecznej akcji, w czasie której znów narazi ich na niebezpieczeństwo. Ale to będzie jedynie pratekst do kolejnego spotkania z rolnikiem, na które Sadowska wymknie się w 3002 odcinku "Barw szczęścia" i zostanie na nim przyłapana właśnie przez Brońską!

Dlatego z jej pretensji nic sobie nie zrobi i Łukasz, który w 3004 odcinku "Barw szczęścia" podejmie się kolejnego zlecenia z Celiną. Tym bardziej, że Sadowski będzie miał w tym ukryty cel i spróbuje ponownie zbliżyć się do swojej partnerki, ale tym razem to ona go odtrąci! W 3004 odcinku "Barw szczęścia" Brońska nie będzie chciała być nagrodą pocieszenia. Szczególnie, że wyczuje, że detektyw, mimo zdrady, wciąż czuje coś do żony. Dlatego teraz to ona nie zgodzi się z nim pójść do łóżka, czym już kompletnie dobije Łukasza, który zostanie sam jak Bruno. I to nawet mimo tego, że sam pozostanie wierny!

Barwy szczęścia. Stefaniak załatwi Kodura. Bruno odzyska Bożenę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze