Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 3003: Żabcia odda pierścionek do lombardu! Dostanie cenną lekcję życia od Jaworskiego - ZDJĘCIA

2024-05-15 9:56

Blondyna (Hanna Klepacka) w 3003 odcinku "Barw szczęścia" otrzyma cenną życiową lekcję od Jaworskiego (Jacek Kałucki), męża schorowanej Krystyny (Hanna Bieluszko)! Jego słowa nawet doprowadzą Anię do łez i dadzą jej wiele do myślenia. Czy dzięki wartościowej rozmowie z Krzysztofem Żabcia zrozumie, że odwołany ślub z Vincenzo (Alessandro Curti) to nie koniec świata? Co stanie się z drogim pierścionek zaręczynowym, jaki ta dostała od przystojnego Włocha w najlepszym okresie ich wspólnego życia? Jakie rady da Żabci Jaworski? Jeśli jesteś ciekaw tego wątku, koniecznie zostań z nami do końca i obejrzyj przygotowaną przez nas GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 3003 - środa, 15.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Jaworski w 3003 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi lokal Feel Good i niezmiernie ucieszy się na widok Żabci! Niestety radość ta nie będzie trwać długo, ponieważ mąż Krystyny szybko zorientuje się, że Ania kompletnie nie potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji. Wciąż dobija ją zdrada Vincenzo i fakt, że jej życiowe plany legły w gruzach. Krzysztof przypomni jej o ich umowie w związku ze znalezieniem jej pierścionka zaręczynowego, na co to odpowie bez entuzjazmu, że Jaworski może go oddać do lombardu, jeśli tylko ma na to ochotę. 

- Panie Jaworski zaręczyny zerwane, ślub odwołany. Umowa jest nieważna. Lepiej by pan zrobił, jakby ten pierścionek do lombardu oddał. Mógłby pan za te pieniądze teraz u nas sobie śniadanka kupować. - powie Blondyna.

- Pani Aniu, a może to i lepiej? Bo ja pani powiem, że ta instytucja małżeńska jest trochę przereklamowana. - wyzna Krzysztof.

- Tak? A pani Krysia też tak uważa? - zapyta z przekąsem Żabcia.

- Oczywiście! Ona mi to prosto w oczy mówi. Nie ma co narzekać Aniu! Na pewno spotka pani fajnego faceta, na poziomie. - stwierdzi Jaworski i w tym momencie doprowadzi Żabcię do łez!

To jednak nie będzie koniec cennych rad. Żabcia i Jaworski w 3003 odcinku wypiją kawę i porozmawiają szczerze o życiowych problemach. Dopiero w tym momencie mąż Krystyny powie jej kilka cennych zdań, które Blondyna z pewnością weźmie sobie do serca. 

- Małżeństwo to jest jak jacht! Trzeba dbać o żagle, żeby żwawo płynąć. Tylko czasami czekanie na wiatr nie jest dobre. - wyzna Jaworski. 

- Chce mi pan powiedzieć, że nie jesteście z panią Krystyną szczęśliwi? 

- Nie, nie. Jesteśmy, tylko teraz płyniemy pod wiatr bez steru. 

- Czyli co terapia nie pomogła? 

- Terapia pomogła, tylko pesel przeszkadza. Widzi pani mamy teraz pewne kłopoty i nie wiem czy sobie z tym poradzę. Z Krysią jest różnie, kłócimy się często. Jak pani wie, to jest trudny człowiek, ale wie pani to wszystko jest nieważne wobec choroby. - wyzna Jaworski.

- Panie Krzysztofie, gdybym mogła w czymkolwiek pomóc, jestem. - okaże pomoc Żabcia.

Ta rozmowa da Żabci wiele do myślenia w 3003 odcinku "Barw szczęścia". Kobieta zrozumie, że wszystko tak naprawdę zależy od jej podejścia i jeśli tylko je zmieni będzie w stani góry przenosić, a odpowiedni dla niej partner z pewnością niedługo ją odnajdzie. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN specjalny na jubileuszowy 3000 odcinek
Listen on Spreaker.
Najnowsze