Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2996: Klemens ostrzeże Huberta, aby nie ufał Klarze. Ale już będzie za późno - ZDJĘCIA

2024-04-15 14:31

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" Klemens (Sebastian Perdek) nie uwierzy, że Hubert (Marek Molak) dogadał się z Klarą (Olga Jankowska) w sprawie warunków rozwodu. Wręcz przeciwnie, prawnik zacznie podejrzewać, że żona Pyrki zrobiła się taka ugodowa, bo coś kombinuje! Czy Klemens, doświadczony w wieloletnich bojach rozwodowych lepiej wyczuje "przeciwniczkę" Huberta? Być może tak, ale na jego ostrzeżenia w 2996 odcinku "Barw szczęścia" będzie już za późno... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2996 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wróci z USA, gdzie poleciał ostatecznie rozmówić się z Klarą. Pyrka wróci bardzo zadowolony, bo żona będzie bardzo ugodowa w negocjacjach, a jej kochanek bardzo sympatyczny. Hubert polubi ich jako parę i zaufa, że żona nie będzie mu robiła problemów w sądzie w sprawie opieki nad Marysią i wspólnego majątku. Jego adwokat, Klemens nie będzie aż takim optymistą. 

- Było nadspodziewanie spokojnie. Do tego stopnia, że zdecydowałem się na rozwód bez orzekania o winie - zapowie Hubert Klemensowi w 2996 odcinku "Barw szczęścia". Cytaty podajemy za swiatseriali.interia.pl. 

Doświadczony prawnik w 2996 odcinku "Barw szczęścia" wysłucha zachwytów Huberta i profesjonalnie wyjaśni, że chwilowa poprawa relacji z żoną nie oznacza, że na w sądzie pójdzie gładko. 

- Powiem szczerze: w mojej ocenie to jest błąd z pańskiej strony - doda Klemens. - To jakie są między państwem ustalenia? 

- Ona zrzeka się roszczeń do domu, ja w zamian nie będę występował o alimenty i nie będę robił problemów przy podziale opieki nad Marysią - zamelduje Pyrka.

Klemens, chcąc ratować sytuację klienta w 2996 odcinku "Barw szczęścia" zapyta go o podpis Klary pod tymi ustaleniami. Prawnik będzie pewien, że Pyrka spisał z żoną umowę rozwodową... Hubert stwierdzi, że uwierzył Klarze na słowo!

- Dotrzymywanie słowa jak dotąd nie było jej mocną stroną - skomentuje Klemens. - Sąd w wyroku rozwodowym nie ma obowiązku orzekania o podziale majątku. To się raczej odbędzie w odrębnym postępowaniu. A wtedy ona może zmienić zdanie.

- Zaryzykuję - szczęśliwy Pyrka postawi na swoim.

Jak zdradził swiatseriali.interia.pl, podczas rozprawy rozwodowej Pyrków Paszkowska (Olga Bończyk) złoży w imieniu swojej klientki oświadczenie, że Klara zrzeka się jakichkolwiek praw do domu. Hubert z kolei potwierdzi, że zgadza się na naprzemienną opiekę nad Marysią (Nina Szumowska). Czy rozwód Pyrków po długiej walce o wszystko faktycznie przebiegnie tak sprawnie, czy to jednak Klemens będzie miał rację?

Barwy szczęścia. Rozwód Kasi i Łukasza. Tak przekażą synowi złe wieści o rozpadzie rodziny
Listen on Spreaker.
Najnowsze