Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2996: Agata wepchnie Huberta w ramiona Asi, ale Pyrce nagle się odwidzi

2024-04-15 22:27

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" podbudowany Hubert (Marek Molak) wróci z USA, gdzie wreszcie uda mu się dogadać z Klarą (Olga Jankowska) w sprawie ich rozwodu. Pyrka zgodzi się na ustalenia żony, dzięki czemu uzyska długo wyczekiwany spokój i będzie mógł oficjalnie zacząć nowe życie. I wówczas w 2996 odcinku "Barw szczęścia" na drodze do jego szczęścia przestanie stać już nie tylko Klara, ale i Agata (Natalia Zambrzycka), która już nawet sama zachęci go do związku z Asią (Anna Gzyra-Augustynowicz). Tyle tylko, że wtedy to Hubert zacznie mieć wątpliwości! Koniecznie poznaj szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2996 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wróci z USA, gdzie wyleci, aby osobiście dogadać się z żoną po odkryciu, iż ma kochanka! Pyrka postanowi nie prać brudów publicznie i niczym nie zaskakiwać Klary przed sądem, tylko rozmówić się z nią wcześniej i ustalić warunki rozwodu, aby uniknąć zaciekłej walki w sądzie. A przy okazji zapewnić spokój i sobie i jej, gdyż oboje nie będą widzieli już sensu swojego małżeństwa i zapragną zacząć nowe życie i postanowią zacząć budować je na nowo. Tym bardziej, że w 2996 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl to właśnie kochankowi Klary szczególnie będzie zależało na ich szybkim rozwodzie, dlatego prędko złapie on wspólny język z Hubertem!

- Wygląda na to, że Klara jest z nim szczęśliwa. Dzięki temu gościowi szybko i w miarę bezboleśnie ustaliliśmy wszystkie szczegóły rozwodu - zdradzi Agacie.

W tym momencie w 2996 odcinku "Barw szczęścia" Agata otwarcie zapyta, czy Hubert jeszcze coś czuje do swojej żony, ale Pyrka stanowczo zaprzeczy. Co nie znaczy, że nie będzie mu przykro, że tak skończyło się ich małżeństwo...

- Przestaliśmy się kochać tak... definitywnie. Poczułem to ostatecznie, widząc Klarę z innym - przyzna Hubert.

Wtedy w 2996 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka zacznie pocieszać brata i niespodziewanie sama zacznie wpychać go w ramiona Asi! I choć do tej pory sama powstrzymywała go przed romansem z Asią, której nawet pozbyła się z ich domu, tak po wyjściu na jaw nowego związku Klary, jak i dogadywaniu się Pyrków w sprawie rozwodu, zmieni zdanie i zacznie go do tego zachęć! Ale wówczas w 2996 odcinku "Barw szczęścia" to u Huberta pojawią się wątpliwości. A wszystko za sprawą Marysi (Nina Szumowska)!

- W życiu koniec zawsze jest początkiem czegoś nowego - uzna Agata, po czym da mu zielone światło na związek z Asią.

- To będzie trudny początek. Jak Marysia zareaguje, kiedy się dowie? Boję się, że będą problemy - westchnie Hubert.

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" Hubert na poważnie zacznie obawiać się, że Marysia nie zaakceptuje Asi, którą już wcześniej zaczęła obwiniać o rozpad małżeństwa jej rodziców. Ale Agata szybko wyprowadzi go z błędu, gdyż pod jego nieobecność poważną rozmowę z jego córką przeprowadzi Ignacy (Olaf Staszkiewicz), gdy pod jego nieobecność Marysia faktycznie zmieni się w potwora i zacznie wyżywać się już nie tylko na Sokalskich, ale i kolegach i nauczycielach. Jednak Kieliszewski tak do niej trafi, że już nic nie stanie Hubertowi na drodze do szczęścia! Ale czy z tego skorzysta? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Napadnięta Kujawiak obciążyła zeznaniami niewinnego człowieka! Żona Omara wzbudzi wątpliwości Doroty
Listen on Spreaker.
Najnowsze