Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2992: Koniec Justina! Bruno pozbędzie się go z hotelu - ZDJĘCIA

2024-04-12 20:51

W 2992 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) wyleci z hotelu Stańskich! Bruno (Lesław Żurek) po rozstaniu z Bożeną (Marieta Żukowska) rzuci się w wir pracy i uzna, że pomocnik już wcale nie jest mu potrzebny! Tym bardziej, że wykona wszystkie obowiązki Skotnickiego w zaledwie kilka godzin i w 2992 odcinku "Barw szczęścia" postanowi podziękować mu za współpracę, czym wcale nie ucieszy Justina, który nagle zostanie na lodzie! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2992 - poniedziałek, 29.04.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2992 odcinku "Barw szczęścia" Bruno rzuci się w wir pracy, aby choć na chwilę odciągnąć swoje myśli od Bożeny i Tadzia (Józio Trojanowski), którzy ponownie uciekną przed nim aż na Mazury. I choć Stański zawalczy o żonę, to ona jednak nie będzie w stanie wybaczyć mu romansu z Karoliną (Marta Dąbrowska) i do niego wrócić. Wówczas Brunowi zostanie już tylko hotel, którym postanowi zająć się jak najlepiej. Do tego stopnia, że wykona wszystkie dzienne obowiązki zastępującego go Justina w zaledwie kilka godzin, przez co uzna, że pomocnik już wcale nie jest mu potrzebny! I w 2992 odcinku "Barw szczęścia" nagle postanowi go zwolnić! Mimo tego, iż to właśnie on uratował jego hotel przed upadkiem!

- Jest tu jeszcze coś do zrobienia? - cytuje pytanie Justina swiatseriali.interiapl.

- Szczerze mówiąc... nie bardzo. Jako tako ogarniam - przyzna Bruno.

W tym momencie w 2992 odcinku "Barw szczęścia" Justin domyśli się, że szef zmierza do jego zwolnienia i wcale nie będzie z tego powodu zadowolony. Oczywiście, Skotnicki będzie miał własną firmę, ale jednak całego siebie poświęci pracy przy hotelu...

- To co, mam szukać nowej roboty? - westchnie Skotnicki.

- Bezrobocie ci chyba nie grozi, co? - zażartuje Stański, ale widząc nietęgą minę swojego podwładnego uzna, że jednak powinien wyjaśnić mu powody swojej decyzji - Z plotek pewnie wiesz, w jakiej jestem sytuacji...

Wtedy w 2992 odcinku "Barw szczęścia" Skotnicki pokiwa twierdząco głową, a Stański da mu jasno do zrozumienia, że tak naprawdę i tak nie wie, jaka będzie przyszłość hotelu, który przecież nie należy wyłącznie do niego, ale i Bożeny. A w przeszłości Stańska i tak już chciała się go pozbyć, więc i jego przyszłość będzie dość niepewna. Ale póki nie zapadła ostateczna decyzja, to chce skupić się na tym, na czym jeszcze może, co Justin oczywiście zrozumie.

- Tak czy owak potrzebuję teraz skupienia na pracy, więc pracuję. I wygląda na to, że jestem w stanie zadbać o wszystko, w czym mnie wyręczałeś - wyzna Bruno.

W tej chwili w 2992 odcinku "Barw szczęścia" Justin wyciągnie do Bruna dłoń na pożegnanie, a szef jeszcze raz podziękuję mu za współpracę. Oczywiście, Stański zapewni go o swoim wsparciu, ale Skotnicki zda sobie sprawę, jak to będzie wyglądało, z czego z resztą później zwierzy się Reginie (Kamila Kamińska), gdy pójdzie do fitness klubu nieco odreagować.

- Było mi tu bardzo dobrze. Dziękuję - pożegna się Skotnicki.

- To ja dziękuję. Rozkręć tę swoją działalność, masz spory potencjał. Rób na siebie. A ja... ze wszystkim będę do ciebie dzwonił - obieca mu Stański.

- Niestety, przestałem być potrzebny... Uroki samozatrudnienia. Żadnych odpraw, okresu wypowiedzenia, tylko: "cześć" i "w kontakcie" - pożali się Reginie.

W 2992 odcinku "Barw szczęścia" Regina będzie zszokowana tym, jak Bruno potraktował Justina, ale ku jej jeszcze większemu zdziwieniu Skotnicki nie będzie miał do niego pretensji! A nawet stanie w obronie swojego szefa, a tym samym sam zmotywuje się do działania!

- Nie mogę mieć do niego pretensji. Życie prywatne mu się zawaliło. Oby mu się wyprostowało. Ja też muszę się wziąć w garść... Nie ma co narzekać. Nie po to założyłem własną firmę, żeby pracować u kogoś w hotelu...

Regina i Justin nie będą razem. Zazdrosny Franek na to nie pozwoli
Listen on Spreaker.
Najnowsze