Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2986: Łukasz pomoże Brunowi uratować małżeństwo! Na Mazurach dojdzie do pojednania Stańskich? - ZDJĘCIA

2024-04-20 20:30

W 2986 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Ronicki) zachowa się jak prawdziwy przyjaciel. Wesprze Bruna (Lesław Żurek) i zaoferuje zwiezienie kolegi na Mazury. Do działania zmusi Stańskiego zaniepokojona jego stanem Amelia (Stanisława Celińska). Seniorka nie pozwoli na to, by Bruno siedział i zapijał smutki, więc każe mu walczyć o rodzinę. W 2986 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zawiezie przyjaciela do Bożeny (Marieta Żukowska), ale czy zdradzona, zraniona kobieta w ogóle przyjmie męża?

"Barwy szczęścia" odcinek 2986 - piątek, 19.04.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Bruno w 2986 odcinku "Barw szczęścia" będzie wrakiem człowieka. Zakrapiana posiadówka odbije się na jego stanie, a Amelia zwróci mu uwagę na to, iż starczy mu już sięgania po alkohol. Każe mu działać, by naprawić relacje z Bożeną, by do rozwodu jednak nie doszło. Stański zgłosi się o pomoc do Łukasza, który sam zaproponuje podwózkę kolegi na Mazury. Chociaż to długa droga z Warszawy, Sadowski będzie gotowy pomóc.

- (...) Oszczędzałem się wczoraj, spokojnie mogę prowadzić - powie pewny siebie dziennikarz i odwoła dla Bruna pracę. Ruszy z Brunem na Mazury. Kiedy zajadą na miejsce, Stańskiemu wcale nie poprawi się humor. Dopadną go duże wahania, by w ogóle rozmawiać się z żoną. Panowie umówią się, że walizka zostanie w samochodzie, a najpierw sam Bruno ruszy na rozmowę z Bożeną. Niestety wróci do auta z nietęgą miną. 

- I co? - zapyta z niecierpliwością Sadowski.

- Nawet do mnie nie wyszła... - powie ze smutkiem Bruno.

- Nie rozmawialiście?

- Zamknęła się w sypialni.

- Ale próbowałeś...

- Powiedziała, że nie chce ze mną rozmawiać, że będziemy się kontaktować przez prawników - przekaże podłamany Stański, a przyjaciel przekona się, że sprawa jest jeszcze poważniejsza niż myślał. 

- Czyli rozwód? - zapyta wprost dziennikarz. 

- Nie chcę o tym myśleć... To jest jakaś paranoja - Bruno przekona się na własnej skórze, że nie dogada się z Bożeną. 

- Bruno, bardzo dobrze, że przyjechałeś. Nie wybaczyłbyś sobie, gdybyś tego nie zrobił...

- Ona mi tego nie wybaczy, Łukasz... To koniec mojego małżeństwa... - cicho oznajmi biznesmen, który mimo przejechania tylu kilometrów, nie da rady dogadać się z Bożeną. Nawet nie porozmawiają. Stańska będzie nieugięta. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze