Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2986: Bruno sprzeda hotel? Zrobi wszystko, by Bożena wybaczyła mu zdradę! ZDJĘCIA

2024-04-19 21:21

Bruno (Lesław Żurek) w 2986 odcinku "Barw szczęścia" postanowi sprzedać hotel? Mężczyzna będzie na skraju psychicznego załamania i zrobi wszystko, by Bożena (Marieta Żukowska) dała mu ostatnią szansę! Po tym jak jego zdrada wyszła na światło dzienne, Stański będzie kombinował na wszystkie sposoby, dzięki którym żona rozważyłaby powrót do niego. Czy sprzedaż hotelu, z którym Bożena wcale nie ma dobrych wspomnień okaże się w 2986 odcinku "Barw szczęścia" światełkiem w tunelu dla ich małżeństwa? Wszystkie szczegóły zdradzamy poniżej. Warto także przejrzeć przygotowaną przez nas GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2986 - piątek, 19.04.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Załamany Bruno po zdradzie swojej żony zrobi wszystko, by kobieta dała mu ostatnią szansę. Zdesperowany, w 2986 odcinku "Barw szczęścia" zacznie na poważnie rozważać sprzedaż hotelu, ponieważ wie, jak bardzo wcześniej zależało na tym jego żonie. Być może teraz taki gest sprawiłby, że Bożena spojrzałaby na niego łaskawym okiem i dałaby mu kolejną szansę? Sprzedaż hotelu mogłaby być dla nich szansą na nowy początek, wymazaniem wszystkich złych wspomnień, które wiążą się właśnie z tym miejscem. 

W pierwszej kolejności, gdy Bożena odkryje zdradę Bruna, mężczyzna kompletnie się załamie. Postanowi utopić wszystkie swoje smutki w alkoholu i nie będzie widział żadnych szans na odratowanie swojego małżeństwa. Po rozmowie z własną matką, Amelią (Stanisława Celińska), która postawi go do pionu postanowi wybrać się na Mazury, gdzie właśnie pojechała jego żona z ich synem Tadziem (Józio Trojanowski). To jednak nie będzie dobry pomysł, ponieważ Bożena nawet nie będzie nawet chciała go widzieć. Zamknie się w sypialni i oznajmi, że od teraz będą kontaktować się tylko i wyłącznie przez prawnika.

Gdy już żaden z pomysłów odzyskania Bożeny nie poskutkuje, Bruno zacznie na poważnie rozważać sprzedaż hotelu. Przypomnijmy, że to miejsce już od czasu porwania Tadzia wiązało się z koszmarnymi wspomnieniami, szczególnie według Bożeny. Hotel był dla nich również miejscem, w którym znajduje się ich własne mieszkanie, dlatego kobieta bardzo naciskała na zmianę otoczenia. Być może teraz, w obliczu walki o Bożenę, Bruno sprzeda hotel i zacznie z żoną nowy rozdział? To wszystko zależy od tego, czy kobieta postanowi dać mu kolejną szansę! 

Listen on Spreaker.
Najnowsze