Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2952: Rozwód Kasi i Łukasza w cieniu tragedii! Zażąda opieki nad synem - ZDJĘCIA

2024-02-13 9:17

W 2952 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) zdecyduje się na rozwód z Łukaszem (Michał Rolnicki)! Nie zostawi mężowi wyjścia po koszmarze jaki rozegra się gdy napadną ją "ochroniarze" Dwoickiego (Grzegorz Świerzputowski), szefa Sadowskiego, który ujawni całą prawdę o jego przekrętach. Ze strachu o życie swoje i dzieci Kasia ucieknie do Barcelony, a kiedy wróci ostatecznie poinformuje Łukasza, że to koniec, że nie chce go nigdy więcej widzieć. Sadowski nie przekona Kasi, by z nim została! W 2952 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz ustalą warunki rozwodu! Najważniejszą kwestią będzie opieka nad ich synem. Z kim zostanie Ksawcio?

"Barwy szczęścia" odcinek 2952 - piątek, 1.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Rozwód Kasi i Łukasza w 2952 odcinku "Barw szczęścia" będzie już przesądzony! Nie pomogą prośby i groźby Sadowskiej, która nie zdoła w żaden sposób wpłynąć na męża, by zrezygnował z niebezpiecznej pracy, by skończył z dziennikarskimi śledztwami, które sprowadzą zagrożenie na nią, ich syna Ksawerego i jego córkę Paulinkę (Lena Jastrzębska). Kiedy Łukasz kolejny raz pozostawi pracę ponad dobro własnej rodziny, Kasia nie wytrzyma!

Po brutalnym napadzie Kasia w 2949 odcinku "Barw szczęścia" zabierze dzieci i ucieknie do Barcelony. Schronienia poszuka u Izy Małek (Agnieszka Warchulska), która przeprowadziła się do Hiszpanii. Będzie pewna, że tam nie znajdą jej wrogowie Łukasza. Nie będzie jednak mogła zostać w Barcelonie na stałe, bo w Polsce Ksawery ma przecież szkołę i lada moment skończą się wakacje, zacznie nowy rok szkolny.  Powrót Kasi do kraju utwierdzi ją w słuszności podjętej decyzji, że odejście od męża, rozstanie z Łukaszem zagwarantuje jej upragniony spokój.

W 2952 odcinku "Barw szczęścia" Kasia powie Łukaszowi, że uważa ich małżeństwo za zakończone, że nie chce z nim dłużej skoro nie daje jej poczucia bezpieczeństwa. Oznajmi też mężowi, że już go nie kocha i chce rozwodu, a co za tym idzie podziału majątku i opieki nad Ksawerym. Łukasz nie będzie miał wyjścia. Wyprowadzi się z ich mieszkania i zamieszka w hotelu Stańskich. Podczas ustalania warunków rozwodu Kasia i Łukasz dojdą do wniosku, że muszą też dom na wsi, gdzie mieli zacząć spokojne życie z dala od wszelkich trosk.

Barwy szczęścia. Wzruszające pożegnanie Natalii, Cezarego i Lei przed wylotem do Indii
Listen on Spreaker.
Najnowsze