Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2940: Józefina po wyjeździe Cezarego z Natalią będzie miała nową córkę! Poleją się łzy

W 2940 odcinku "Barw szczęścia" ostatecznie pożegnamy Natalię (Maria Dejmek) i Cezarego (Marcel Opaliński). Narzeczeni razem z Leą (Lena Sobota) odlecą do Indii, gdzie Rawicz dostał wspaniałą ofertę pracy. Zwoleńska zostawi kancelarię Klemensowi (Sebastian Perdek), a Józefina zostanie sama. Ale nie do końca - od tego dnia w 2940 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa będzie miała nowe dziecko! Zdradzamy: w tym odcinku wzruszenia sięgną zenitu i poleją się łzy! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2940 - wtorek, 13.02.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Pożegnanie w 2940 odcinku "Barw szczęścia" pożegnamy Natalię i Cezarego. Zakochani odlecą razem z córką do Indii, a Józefina, która bardzo była przeciwna temu związkowi, będzie płakać. Ale nie dlatego, że są razem szczęśliwi, tylko dlatego, że w pewnym sensie ich traci. Bo pewne już jest, że Rawiczowa tęsknić będzie nie tylko za synem. Kto z nią zostanie?

Józefina w 2940 odcinku "Barw szczęścia" przed odlotem syna z ukochaną postanowi za wszelką cenę się z nimi pogodzić. Rawiczowa zapragnie, aby wybaczyli jej raz na zawsze spiskowanie i oszukiwanie Cezarego na temat narzeczeństwa z Sofią (Valeri Guliaieva). Jak będzie wyglądała rozmowa matki z synem i jego ukochaną?

- Mam nadzieję, że mi kiedyś wybaczycie... To był błąd, że was próbowałam rozdzielić - i na szczęście mi się nie udało! Mój syn nigdy nie był tak szczęśliwy, jak z tobą... Przepraszam cię za wszystko, co wam zrobiłam. I, jeśli pozwolisz, chciałabym cię móc traktować jak córkę... - Józefina będzie miała łzy w oczach. Cytat podajemy za portalem swiatseriali.interia.pl. 

Zdradzamy: Natalia w 2940 odcinku "Barw szczęścia" przystanie na propozycję przyszłej teściowej. Tak więc Rawiczowa, choć fizycznie zostanie bez dzieci, mentalnie będzie miała już ich dwoje: syna Cezarego i córkę Natalię. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2952: Rozwód Kasi i Łukasza w cieniu tragedii! Zażąda opieki nad synem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wzruszające pożegnanie Natalii, Cezarego i Lei przed wylotem do Indii
Listen on Spreaker.
Najnowsze