Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2905: Powrót Bożeny do hotelu! Tak Bruno zatuszuje swój romans z Karoliną - ZDJĘCIA

2023-11-30 15:10

W 2905 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) wreszcie opuści szpital i wróci do hotelu, gdzie już na wstępie powita ją Justin (Jasper Sołtysiewicz). Skotnicki wręczy szefowej bukiet kwiatów i wyzna, że wszyscy czekali na nią z takim utęsknieniem jak ona na Tadzia (Józio Trojanowski). W 2905 odcinku "Barw szczęścia" Stańska wyściska się z synem, a następnie spędzi miłe chwile w towarzystwie Bruna (Lesław Żurek), który w ten sposób będzie chciał zatuszować swój romans z Karoliną (Marta Dąbrowska)! Ale nie przewidzi jednego! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2905 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2905 odcinku "Barw szczęścia" Bożena będzie czuła się na tyle dobrze, że lekarze postanowią wypisać ją do domu. Przypomnijmy, że Stańska trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie po wypadku samochodowym, spowodowanym przez żądnego zemsty Rafała Zaborskigo (Wojciech Solarz). A że w momencie uderzenia znajdowała się poza pojazdem, to jeszcze boleśniej odczuła jego skutki tym bardziej, iż w ostatniej chwili odepchnęła Tadzia, przez co przyjęła na siebie całe uderzenie. I w efekcie musiała zostać w szpitalu o wiele dłużej niż Bruno, który po operacji prędko doszedł do siebie i wrócił do hotelu, zaś Bożena przez swoje skoki ciśnienia i zawroty głowy po wybudzeniu się ze śpiączki musiała jeszcze zostać w nim na dłużej. Ale w 2905 odcinku "Barw szczęścia" wreszcie opuści jego mury!

W 2905 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl już na wstępie szefową przywita Justin. Skotnicki wręczy Stańskiej piękny bukiet kwiatów i otwarcie przyzna, że wszyscy pracownicy czekali na nią z ogromnym utęsknieniem. Oczywiście, Bożena będzie poruszona tak ciepłym przyjęciem i obieca, że przywita się osobiście ze współpracownikami, ale najpierw uściska się z Tadziem, którego do holu przyprowadzi Bruno!

- Szefowo, witamy z powrotem. Trzymaliśmy kciuki za twój powrót do domu i udało się - przywita ją, po czym wręczy jej bukiet i doda - Wszyscy się tu za tobą stęskniliśmy!

- Syneczku, nareszcie! - ucieszy się Bożena, gdy synek wpadnie w jej objęcia.

Chwilę później w 2905 odcinku "Barw szczęścia" Bruno zabierze żonę do Amelii (Stanisława Celińska), która powita ją równie gorąco jak Tadzio. I wówczas wśród nich zabraknie jedynie zmarłego Tomasza (śp. Kazimierz Mazur), o którym przypomni Bożenie właśnie synek, gdy spyta go z kim zbudował tak piękną wieżę z klocków.

- Jakie to szczęście, że jesteśmy znów wszyscy razem... No prawie - uraduje się seniorka, po czym doda - Tadzio uwielbiał, jak Tomasz układał z nim klocki. Nawet tamtego dnia też coś razem budowali...

- Bardzo za nim tęsknię - stwierdzi poruszona Stańska.

I jeszcze tego samego dnia w 2905 odcinku "Barw szczęścia" Stański zabierze żonę na cmentarz, aby mogła w końcu pożegnać się z ojcem. I za to Bożena będzie mu szczególnie wdzięczna, ale to będzie jedynie początek przemiany Bruna!

- Nie było mnie przy nim. On umierał, a mnie nie było obok... Dziękuję, że mnie tu przywiozłeś. Dopiero teraz naprawdę się z nim pożegnałam - wyzna Bożena.

- Tak mi dobrze, że jesteś tutaj ze mną. Więcej niczego mi nie potrzeba - przyzna Bruno, gdy wspólnie wrócą do hotelu.

Ale na tym w 2905 odcinku "Barw szczęścia" Bruno nie poprzestanie i już w kolejnym odcinku zasypie żonę kwiatami! Oczywiście, w ten sposób będzie próbował zakryć swoje wyrzuty sumienia, spowodowane przez romans z Karoliną (Marta Dąbrowska), ale na dłuższą metę mu się to nie uda! A to dlatego, że choć niczego nieświadoma Bożena to kupi, to Amelia przypadkiem odkryje jego sekret! I tak tego nie zostawi!

- Mówiłem ci, że cię kocham? - zapyta Stański, wręczając żonie kolejny bukiet kwiatów.

- Dziś jeszcze nie - szepnie Stańska.

Barwy szczęścia. Amelia powstrzyma Bruna przed zemstą na Zaborskim!
Najnowsze