Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2902: Koniec Sadowskich! Kasia zostawi Łukasza i zabierze Ksawerego - ZDJĘCIA

2023-11-29 12:39

W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) postanowi odejść od Łukasza (Michał Rolnicki)! Sadowska już dłużej nie wytrzyma w strachu o życie swoje i Ksawerego (Bartosz Gruchot), a jej stan udzieli się także i ich synowi. Dlatego w 2902 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zdecyduje się wyjechać z Ksawerym do Norwegii, ale bez Łukasza! Sadowska postawi męża przed faktem dokonanym i on już nic nie będzie miał w tej sprawie do gadania. I nie zdoła zatrzymać rodziny, która kupi bilety wyłącznie w jedną stronę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2902 - środa, 13.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Kasia już dłużej nie wytrzyma życia w strachu! Szczególnie, że po nagłym zniknięciu Krymskiej (Sylwia Sokołowska), z którą Łukasz zgodził się wspólnie napisać książkę o polskiej mafii i dotarciu do ludzi Bondy (Maciej Kosmala), w ich mieszkaniu dojdzie do włamania. Wówczas Sadowska nie będzie miała żadnych wątpliwości, że po Korneli, to oni znaleźli się na celowniku groźnych gangsterów. I choć Hieronim przyzna, że nie ma z tym nic wspólnego, to wieczorem zjawi się u Łukasza i znów zacznie mu grozić! I wtedy Kasia już nie wytrzyma! Tym bardziej, że w 2902 odcinku "Barw szczęścia" już nie tylko ona będzie bała się zemsty Bondy, ale również i Ksawery, który tak jak ona stanie się kłębkiem nerwów!

I to jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2902 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do kolejnej awantury u Sadowskich! Kasia ponownie oskarży męża o to, że przez niego znów żyją w panicznym strachu, ale Łukasz jak zawsze zacznie ją uspokajać. A nawet oświadczy, że postanowił znaleźć nową robotę, aby już nie musiała się martwić. Ale na to i tak będzie już za późno!

- Ksawery jest rozbity. Ogląda się za siebie, czy ktoś nas nie śledzi - wyrzuci mu Kasia, na co Łukasz przyzna, że już zaczął szukać pracy jako rzecznik prasowy - Spokojna robota. Będziesz zadowolona. O ile coś zarobię...

W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz przeprosi Kasię za zaistniałą sytuację i przyzna, że faktycznie zafiksował się na punkcie książki, która nie tylko mogłaby przynieść mu ogromne pieniądze, ale również pozwoliłaby zemścić się na Bondzie za wyrzucenie z pracy. Ale Sadowska już nie będzie chciała tego nawet słuchać i wyjdzie z mieszkania!

- Chciałem się odegrać na Bondzie. Poza tym to naprawdę byłby... - zacznie tłumaczyć Sadowski, ale żona wejdzie mu w słowo - Nie chcę słuchać o dobrych książkach gangsterskich! Ogarnij jakoś tę sprawę z Bondą, wycisz to, o ile jeszcze się da!

Po kolejnej kłótni z Łukaszem w 2902 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zjawi się w "Feel Good", gdzie ze swoich problemów zwierzy się Vincenzo (Alessandro Curti). Sadowska poskarży się wspólnikowi na swojego męża i otwarcie przyzna, że ma już wszystkiego dosyć. Szczególnie, że wszystko zacznie odbijać się również odbijać na Ksawerym, czego wcześniej najbardziej się bała. W tej sytuacji Sycylijczyk poradzi jej zmianę otoczenia, a Sadowska postanowi pójść za jego radą!

- Ksawery boi się wracać do domu - wyzna Sadowska.

- Może powinniście gdzieś wyjechać? Chłopak zmieni otoczenie, przestanie myśleć o tym, co się stało. Tobie też się to przyda - poradzi Vincenzo.

Tuż po rozmowie z Vincenzo w 2902 odcinku "Barw szczęścia" Kasia odbierze syna ze szkoły i pojedzie z nim do Brzezin, gdzie spędzą miłe popołudnie w towarzystwie Mariusza (Rafał Cieszyński). Szczególnie, że sąsiad zajmie się chłopcem niczym ojciec i nawet da mu się przejechać na traktorze, dzięki czemu nieco uda mu się poprawić jego humor. Wówczas Sadowska utwierdzi się w słowach Vincenza i postanowi pójść o krok dalej! Kasia zakupi bilety lotnicze dla siebie i syna do Norwegii, ale tylko w jedną stronę i bez Łukasza!

- Może następnym razem mnie też mama zabierze - zakpi Łukasz, gdy dowie się, że Kasia zabrała Ksawerego na wieś i nic mu o tym nie powiedziała.

- To była spontaniczna decyzja. Ksawery nie chciał tutaj wracać - wyjaśni mu żona, po czym doda - I właśnie dlatego jutro lecę z nim do Walerii!

- Słucham? Do Norwegii? Jak mogłaś podjąć taką decyzję za moimi plecami? - zdenerwuje się Sadowski, ale nie będzie miał już nic do gadania, gdyż jego żona nie zmieni swojej decyzji i następnego dnia z samego rana wylecą z Ksawerym do Walerii (Ewa Ziętek)! Czy jeszcze wrócą? A może to będzie ostateczny koniec Sadowskich? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Bożena dopadnie Karolinę. Odkryje romans męża z recepcjonistką?
Najnowsze