Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2861: Bożena dopadnie Karolinę po zdradzie! Bruno wysypie się na piśmie

W 2861 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) nareszcie domyśli się że jej mąż sypia z Karoliną (Marta Dąbrowska)! Wsypie ich sam Bruno (Lesław Żurek), który wystawi swojej kochance taką laurkę na piśmie, że Stańska wszystko zrozumie. A kiedy tak się stanie w 2861 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dopadnie Karolinę i przyszpili ją w kwestii zdrady. Jak będzie wyglądała rozmowa żony Bruna z jego kochanką? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2861 - poniedziałek, 16.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2861 odcinku "Barw szczęścia" cała prawda o romansie Bruna z Karoliną wyjdzie na jaw. Stańska nareszcie skojarzy wszystkie fakty, a dokument jej męża będzie "kropką na i". Stański wystawi bowiem swojej kochance referencje jako recepcjonistce. I okazuje się, że on ją będzie wychwalał tak pod niebiosa, że jego żona musiałaby być głucha i ślepa, aby nie zrozumieć co tu się dzieje. 

Bożena w 2861 odcinku "Barw szczęścia" nie da po sobie poznać, że domyśliła się zdrady i weźmie pismo od męża, aby osobiście dostarczyć je Karolinie. Tym sposobem dojdzie do rozstrzygającego starcia Stańskiej z kochanką Bruna. 

- Skąd ta wizyta? - zdziwi się Różańska na widok szefowej. Cytaty podajemy za portalem swiatseriali.interia.pl.  

- Przepraszam, że tak bez zapowiedzi. Chciałam ci przynieść referencje. Pomyślałam, że byłaś u nas tak długo, że powinnam zrobić to osobiście - odpowie miło Stańska. - Bruno je napisał. Powinnaś być zadowolona - doda, patrząc Różańskiej prosto w oczy.

Po lekturze referencji w 2861 odcinku "Barw szczęścia" Karolina bdzie tak zachwycona, że zaprosi Bożenę na kawę.  

- Nie chcę przeszkadzać, ale... dziękuję ci, kochana, że przez ten cały czas byłaś dla nas nieocenionym wsparciem. Rozumiem, dlaczego odeszłaś. Aż za dobrze - odpowie na zaproszenie Stańska.

- Też chciałabyś uciec? - zada dziwne pytanie Karolina.

- Uciekłam, ale Bruno ciągle tu wraca - odpowie Bożena, mając na myśli życie na Mazurach. Ale kochanka Bruna zrozumie ten tekst zupełnie inaczej.

I dlatego w tym momencie 2861 odcinka "Barw szczęścia" Karolina nagle zacznie płakać.

- Przepraszam. Za wszystko. Wybacz mi, proszę - wyduka łykając łzy Karolina.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2862: Józefina odkryje spisek Natalii z pielęgniarką! Tak Cezary zacznie sobie wszystko przypominać - ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Listen on Spreaker.
Najnowsze