Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2859: Chora Malwina dowie się, co z dzieckiem! Usłyszy ważną obietnicę od Hermana - ZDJĘCIA

2023-09-28 22:12

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) wybierze się na USG i badania prenatalne, ale tuż przed nimi obleci ją strach. Brodzińska tylko Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska) wyzna, iż potwornie boi się o zdrowie dziecka, które może wpłynąć na jej relacje z Hermanem (Maciej Raniszewski). Jednak Kolski w 2859 odcinku "Barw szczęścia" zapewni ją, że będzie przy nich, niezależenie od wyników badań. Tym bardziej, że mocno zaskoczoną one nie tylko jego, ale przede wszystkim Malwinę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2859 - czwartek, 12.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2859 odcinku "Barw szczęścia" Malwina tuż przed wykonaniem USG i badań prenatalnych zjawi się u Małgorzaty pełna obaw. A to dlatego, że Brodzińska potwornie będzie się bała, że przy swojej chorobie afektywnej dwubiegunowej, przyjmowanych lekach i najmłodszym wieku nie urodzi zdrowego dziecka, co będzie mogło odcisnąć swoje piętno na Hermanie. Jednak Zwoleńska w 2859 odcinku "Barw szczęścia" zapewni ją, że tak nie będzie, gdyż Kolski nie jest tego typu człowiekiem.

- Denerwuję się tymi badaniami. Głowę mam pełną czarnych wizji, że coś może być nie tak z dzieckiem - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- Dziecko da ci szczęście. Wam obojgu - spróbuje ją uspokoić.

- Najbardziej boję się, że jeśli coś pójdzie nie tak, to Herman może tego nie udźwignąć - przyzna smutno Malwina.

- On cię kocha, jest odpowiedzialny, mądry i wyważony. Cieszcie się tym, co nadchodzi. Musicie. Inaczej to wszystko jest bez sensu - stwierdzi Małgorzata.

W tym momencie w 2859 odcinku "Barw szczęścia" do Malwiny zadzwoni Herman, który od razu wyczuje napięcie w jej głosie. Ale ukochana nie będzie chciała obciążać go swoimi emocjami, dlatego szybko powie, gdzie jest i zakończy połączenie, czego nie pochwali Małgorzata. Zwoleńska poradzi jej, aby podzieliła się ze wszystkim z Kolskim, co Brodzińska mocno weźmie do siebie i w końcu postanowi podzielić się z nim swoimi obawami...

- Nie duś żadnych myśli w sobie. Podziel się z nim ciężarem - zasugeruje Zwoleńska.

- A co, jeśli dziecko okaże się chore? Matce łatwiej jest kochać niepełnosprawne dziecko... niż ojcu - wypali nagle Brodzińska, gdy Kolski zjawi się w domu Zwoleńskiej i Marczaka (Bronisław Wrocławski).

Wówczas w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Herman mocno ją przytuli i zapewni, że nigdy nie zawiedzie, ale Malwina będzie wiedziała swoje, mając na to dowody! Ale Kolski tak łatwo nie odpuści, gdyż stan dziecka nie będzie miał dla niego znaczenia!

- Statystyki nie kłamią. Przy ciąży w moim wieku jest mocno podwyższone ryzyko. A do tego te moje leki... - zauważy Malwina.

- Będzie, co będzie. Będę kochał i dziecko, i ciebie jak dawniej. I na pewno nie porzucę cię z powodu choroby dziecka... Poradzimy sobie, cokolwiek nas spotka - uświadomi ją Herman.

Chwilę później w 2859 odcinku "Barw szczęścia" Malwina i Herman będą już na badaniach, w trakcie których okaże się, że dziecko jest zdrowe. W tej chwili Brodzińska odetchnie z ulgą i zacznie szaleć ze szczęścia, ale to nie będzie koniec dobrych wiadomości! A to dlatego, że lekarz będzie w stanie określić jego płeć i w ten sposób zakochani dowiedzą się, że będą mieli córeczkę!

- Prawdopodobieństwo wad płodu jest bardzo niskie - stwierdzi lekarz, po czym doda - To nie koniec dobrych wiadomości. Mały człowiek tak się nam ładnie ułożył, że mogę określić jego płeć. Chcą państwo wiedzieć?

- Chcemy? - dopyta Malwina, ale widząc rozanieloną minę Hermana, nie będzie miała wątpliwości, że tak!

Następnie w 2859 odcinku "Barw szczęścia" zakochani wrócą do domu Małgorzaty i Jerzego, gdzie przekażą radosne wieści. Oczywiście, w pierwszej kolejności Emilce (Jessica Frankiewicz), która tak ucieszy się z siostry, że sama pochwali się tym szczęśliwym i wzruszonym dziadkom!

- Liczyłam na siostrę! Hurra! - Emilka aż podskoczy z radości i czym prędzej pobiegnie z dobrą nowiną do Małgorzaty i Jerzego - Babciu, dziadku, będę miała siostrę!

Barwy szczęścia, odcinek 2840: Radosne nowiny u Malwiny i Dominiki! Ale nie wszystkim będzie wesoło - ZWIASTUN
Najnowsze