Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2858: Koniec Marka i Olgi?! Matka Misi nie zgodzi się zamieszkać z kochankiem

2023-09-21 12:30

W 2858 odcinku "Barw szczęścia" szczęśliwy Marek (Marcin Perchuć) zapragnie zamieszkać z Olgą (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i ogłosić to ukochanej w trakcie uroczystej kolacji. Tyle tylko, że matka Michaliny (Anna Pentz) będzie miała zupełnie inne plany, gdyż postanowi na stałe zostać w Poznaniu. Jednak dla Złotego to nie będzie żadna przeszkoda, gdyż zakochany ojciec Witka (Witold Sosulski) będzie gotowy się przenieść dla niej choćby na koniec świata! Ale Olga wcale nie będzie chciała zamieszkać z kochankiem, przez co przyszłość ich związku zawiśnie na włosku! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2858 - środa, 11.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2858 odcinku "Barw szczęścia" Marek oszaleje z miłości do Olgi, co nie ujdzie uwadze Witka. Syn Złotego ogromnie ucieszy się, że po nieudanym związku z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) jego ojciec znów się zakochał i jest naprawdę szczęśliwy. Do tego stopnia, że postanowi zrobić kolejny krok w ich związku i zamieszkać wraz z ukochaną, co zdradzi jedynie Sebastianowi (Marek Krupski). W tym celu zorganizuje uroczystą kolację, na którą w ostatniej chwili wprosi się również Krystyna (Hanna Bieluszko), co nieco pokrzyżuje jego plany. Ale to nie będzie koniec zaskoczeń i nieprzewidywalnych zwrotów akcji dla Marka, gdyż w 2858 odcinku "Barw szczęścia" Olga nieoczekiwanie ogłosi, że postanowiła zostać w teatrze w Poznaniu na dłużej!

To w 2859 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie jednak problem dla Marka, który za swoją ukochaną będzie gotowy polecieć nawet i na koniec świata. Tym bardziej, że przy swoim zdalnym trybie pracy Złoty będzie mógł sobie na to pozwolić. I wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że Olga wcale nie podzieli jego entuzjazmu! A to dlatego, że matka Michaliny wcale nie będzie chciała zamieszkać ze swoim kochankiem w obawie, że to może zniszczyć ich związek. I wtedy dojdzie do kolejnego zwrotu akcji, gdyż w 2859 odcinku "Barw szczęścia" dyrektorka teatru otrzyma druzgocącą wiadomość o cofnięciu dotacji z urzędu miasta, przez co jej premiera stanie pod dużym znakiem zapytania! A gdy artystka dowie się, że jest to sprawka Rymana (Filip Wałcerz), to wpadnie w gniew, który wyładuje właśnie na swoim kochanku, co tylko pogorszy sprawę...

Jednak w 2860 odcinku "Barw szczęścia" Olga szybko się zrehabilituje i przeprosi Marka za swoje zachowanie. A zakochany Złoty nie tylko jej wybaczy, ale również i pomoże wszystko odkręcić, gdyż zdobędzie kontakt do dyrektora Zawistowskiego, który podjął decyzję o cofnięciu dotacji. Oczywiście, Olga w 2860 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast się z nim skontaktuje, ale czy zdoła wpłynąć na jego decyzję? A może to Marek kolejny raz uratuje ją z opresji? Jak to wszystko wpłynie na związek matki Michaliny i ojca Witka? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze