Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2857: Koszmarny finał pierwszej randki Aleksa! Tylko Borys zrozumie syna Aldony - ZDJĘCIA

2023-09-21 11:48

W 2857 odcinku "Barw szczęścia" Aleks (Hubert Wiatrowski) zaprosi Ewę (Gabriela Ziembicka) na pierwszą randkę do kina! Tyle tylko, że Walawska odbierze to inaczej i po wspólnym seansie rozczaruje chłopaka stwierdzeniem, że nie są parą! Wówczas w 2857 odcinku "Barw szczęścia" syn Aldony (Elżbieta Romanowska) kompletnie się załamie, a Grzelakowa tylko pogorszy sprawę! W końcu załamany nastolatek zwierzy się ze swoich problemów Borysowi (Jakub Wieczorek), który jako jedyny zrozumie go bez słów! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2857 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2857 odcinku "Barw szczęścia" Aleks postanowi zrobić kolejny krok w swojej relacji z Ewą i zaprosi dziewczynę na pierwszą randkę do kina! Oczywiście, Walawska przyjmie jego zaproszenie, ale źle odczyta intencje kolegi, z którym do tej pory jedynie się przyjaźniła. I choć Sankowski okazał jej wiele wsparcia w najgorszych momentach życia, gdy straciła nie tylko dziadka Karola (śp. Tadeusz Borowski), ale również mierzyła się z traumą po tragicznej śmierci matki Marty (Katarzyna Zielińska), ojca Piotra (Piotr Jankowski) i siostry Moniczki (Natalia Żyłowska), to ona traktowała go wyłącznie jak przyjaciela! I nie inaczej będzie w 2857 odcinku "Barw szczęścia", gdy po wspólnym seansie Ewa stwierdzi, że nie są parą, czym ogromnie rozczaruje Aleksa...

W 2857 odcinku "Barw szczęścia" Sankowski kompletnie się załamanie, co zaniepokoi Aldonę. Szczególnie, że Grzelakowa dopiero co dowie się o pierwszej randce swojego syna, a tuż po niej zobaczy u niego zawód, przez co od razu domyśli się, że coś poszło nie tak. Oczywiście, żona Borysa od razu będzie chciała porozmawiać z Aleksem, mimo iż mąż zdecydowanie jej to odradzi. Jednak Aldona nie posłucha Borysa, na którego wciąż będzie zła za całą aferę z jej przyjaciółką, Romą (Agata Puterko), gdzie to ona będzie go przed nią ostrzegała, a to on jej nie posłucha. Tyle tylko, że w 2858 odcinku "Barw szczęścia" to akurat Grzelak będzie miał rację, gdyż jego żona tylko pogorszy sprawę! Do tego stopnia, że Aleks zacznie unikać Ewy w szkole!

W 2858 odcinku "Barw szczęścia" załamany Aleks w końcu sam postanowi zwierzyć się z tego, co leży mu na sercu. Tyle tylko, że na swojego powiernika nie wybierze wcale matki tylko ojczyma, gdyż to właśnie Borysowi opowie o swoim zawodzie miłosnym. A Grzelak zrozumie go niemal bez słów i to właśnie dzięki niemu w 2858 odcinku "Barw szczęścia" chłopak znowu wstanie na nogi! Czy ta sytuacja zdoła załagodzić kryzys w małżeństwie Grzelaków? A może wręcz przeciwnie tylko go pogłębi, gdyż Aldona nie daruje sobie, że Aleks wybrał właśnie Borysa? I przede wszystkim jak potoczą się dalsze losy Sankowskiego i Walawskiej? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Najnowsze