Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2855: Koniec Grzelaków! Borys ulegnie przyjaciółce Aldony - ZDJĘCIA

2023-09-16 22:27

W 2855 odcinku "Barw szczęścia" Borys (Jakub Wieczorek) zdradzi Aldonę (Elżbieta Romanowska)! Grzelak już dłużej nie będzie w stanie opierać się przyjaciółce żony Romie (Agata Puterko), która zacznie go coraz bardziej uwodzić i adorować. I choć w obecności ukochanej w 2855 odcinku "Barw szczęścia" Borys odmówi Romie, tak gdy tylko Aldona wyjdzie, to zacznie się jazda bez trzymanki! Czy to będzie definitywny koniec małżeństwa Grzelaków?! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2855 - piątek, 6.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2855 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo Grzelaków zawiśnie na włosku, gdy w Borkach pojawi się przyjaciółka Aldony! Roma pochwali im się, że wydrukowała na własny koszt tomik wierzy, przez co małżonkowie zdecydują się jej wyprawić wieczór poetycki w remizie. Niestety, w wyniku koszmarnej ulewy zostanie ona zalana, w związku z czym impreza przeniesie się do domu Grzelaków. To tam przyjaciółka Aldony wpadnie w oko Dąbkowi (Grzegorz Ciagardlak), ale ona nie będzie nim zainteresowana! A to dlatego, że Romie zdecydowanie bardziej do gustu przypadnie Borys! Szczególnie, że tuż po zakończonym wieczorku w 2853 odcinku "Barw szczęścia" , który zamieni się w mocno zakrapianą imprezę Grzelak zaopiekuje się Romą najlepiej jak potrafi!

W 2853 odcinku "Barw szczęścia" Aldona wyjdzie do sklepu, w czasie gdy jej mąż i przyjaciółka jeszcze będą dochodzić do siebie. Borys i Roma od razu złapią ze sobą wspólny język, a Grzelak zacznie pokazywać nowej znajomej uroki wsi, gdyż zabierze ją choćby na przejażdżkę ciągnikiem, która ogromnie jej się spodoba. Podobnie z resztą jak sam jej właściciel, co nie ujdzie uwadze Aldony! Tym bardziej, że w 2854 odcinku "Barw szczęścia" Nowacka zawita do sklepu Grzelaków i poprosi ich o kolejną pomoc w nauce, a w ramach podziękowania zaoferuje swoje wsparcie w ich biznesie. Roma weźmie się za mycie okien, co z kolei nie skończy się dobrze, gdyż w pewnym momencie dziewczyna się potknie, ale na szczęście w ostatniej chwili złapie ją Borys!

Wówczas w 2854 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowa zacznie szaleć z zazdrości o męża, a obecność Nowackiej będzie ją coraz bardziej irytować. Szczególnie, iż Aldona domyśli się, że Borys wpadł jej przyjaciółce w oko i zacznie się szalenie obawiać o ich małżeństwo, gdyż przez ostatnie problemy ze staraniem o dziecko, wszystko będzie mogło się zdarzyć! Tym bardziej, że przyjaciółka i mąż zaczną spędzać ze sobą coraz więcej czasu, ale w 2855 odcinku "Barw szczęścia" to się zmieni! A to dlatego, że Borys w końcu powie Romie "nie", czym ogromnie ucieszy swoją żonę. Tylko tylko, że gdy Aldona wyjdzie ze sklepu, to Nowacka wróci i tak zacznie adorować jej męża, że Grzelak jej w końcu ulegnie! Czy to będzie definitywny koniec małżeństwa Grzelaków? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Najnowsze