Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2854: Cezary w szpitalu nareszcie postawi się matce! Zdemaskuje oszustwo z Sofią. Wystarczy jeden szczegół - ZDJĘCIA

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Marcel Opaliński) nareszcie postawi się matce (Elżbieta Jarosik)! Rawicz będzie po drugiej operacji mózgu i choć ledwo będzie mówił, znajdzie siłę, aby zakończyć jej gonitwę kłamstw o ślubie z Sofią (Valeri Guliaieva). Wszystko zawdzięczać będzie jednemu drobiazgowi, którego Józefina nie zdąży przed synem schować. Kiedy Cezary w 2854 odcinku "Barw szczęścia" zacznie sobie przypominać swoje prawdziwe życie, mamuśka nieźle dostanie do wiwatu! Sprawdź, co już wiadomo i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2854 - czwartek, 05.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Cezary wybudzi się w szpitalu ze śpiączki po drugiej operacji mózgu. Dojdzie do niej po kolejnym ataku w 2851 odcinku, kiedy Natalia razem z Sofią będą go ratowały w parku. Wtedy jeszcze Rawicz nie będzie kojarzył prawdziwej narzeczonej. Ale na szczęście to się zmieni! Kiedy Cezary zacznie sobie przypominać swoje prawdziwe życie z ukochaną Natalią (Maria Dejmek), skończy się epoka kłamliwych sukcesów Józefiny!

W 2854 odcinku "Barw szczęścia" Józefina zacznie jeszcze mocniej naciskać na syna, aby ożenił się z Sofią (Valeri Guliaieva). Zapewne Rawiczowa "wyczuje pismo" nosem i ze strachu, że wszystko się wyda, spróbuje urządzić ekspresowy ślub! Jakie bęzie jej zdziwienie, kiedy ledwo przytomny syn jej się postawi!

- Leżę w szpitalu po ciężkiej operacji, z dwoma dziurami w głowie, a ty organizujesz mi wesele?!

- Przecież ja nie mówię żebyś brał ten ślub jutro - Józefina pokaże mu zdjęcia pałacu we Włoszech, gdzie ma się odbyć cała uroczystość.

- Ale wiesz, że ja nie pamiętam nic z ostatnich kilku miesięcy? Budzę się w nocy ze wspomnieniami, których nie poznaję. Próbuję to wszystko sobie ułożyć, a ty mi szukasz pałacyku na ślub?!

- Przecież ja robię to dla ciebie... żeby zaprowadzić porządek w twoim życiu! - sprytnie odpowie Józefina.

Ale jednak w 2854 odcinku "Barw szczęścia" później wydarzy się coś, co ostatecznie przekreśli plany Rawiczowej. Cezary znajdzie przy swoim łóżku długopis z kancelarii Natalii i zacznie coś sobie przypominać. Od tego momentu już nie tylko nie będzie mowy o ślubie, ale syn zacznie słusznie podejrzewać matkę o oszustwo i sprawdzać. Reszta jest już tylko kwestią czasu. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2864: Wielki powrót Cezarego i Natalii. Rawicz przypomni sobie, kogo kocha - ZDJĘCIA

Nowa czołówka Barw szczęścia od 2848 odcinka. Usunęli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Listen on Spreaker.
Najnowsze