Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2853: Cezary z Sofią wyjadą do Londynu? Tak zniknie z życia Natalii

W 2853 odcinku "Barw szczęścia" Sofia (Valeri Guliaieva nadal będzie okłamywała Cezarego (Marcel Opaliński), że są parą narzeczonych. Co gorsze, wykorzystując jego amnezję, dawna kochanka zacznie go namawiać, aby wyjechali razem do Londynu! Oczywiście mamusia Rawicza, Józefina (Elżbieta Jarosik) przyklaśnie tym planom. Czy otumaniony Rawicz w 2853 odcinku "Barw szczęścia" pozwoli wywieźć się z kraju i niczego nieświadom, zostawi tu płaczącą za nim Natalię (Maria Dejmek)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2853 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2853 odcinku "Barw szczęścia" Cezary nadal będzie miał poważne problemy z pamięcią. Natalia nijak nie będzie mogła dostać się do ukochanego. Drzwi do jego pokoju w szpitalu strzec będą Józefina z Sofią, a i Rawicz nie będzie miał pojęcia kim jest dobijająca się do niego kobieta. Sofia wparwdzie będzie miała jakieś wyrzuty sumienia, że oszukuje ukochanego, ale poradzi sobie z nimi i w swoich kłamstwach posunie się znacznie dalej!

Sofia w 2853 odcinku "Barw szczęścia" zaczyna namawiać Cezarego, aby wyjechali razem do Anglii. Jak pamiętamy byli9 narzeczeni byli już w Londynie w związki z koniecznością ratowania majątku Rawiczów. Czy Sofia odwoła się do tego doświadczenia i wywiezie Cezarego za granicę?

Tymczasem Natalii w 2853 odcinku "Barw szczęścia" uda się przedostać do szpitala, aby choć popatrzeć na ukochanego. Klemens (Sebastian Pe4rdek) ostrzeże przyjaciółkę, że w ten sposób może zniszczyć swoją karierę. Ale nikt z nich nie będzie miał pojęcia, że za zamkniętymi drzwiami pokoju Cezarego rodzi się nowy plan jego wyjazdu z Sofią do Londynu! 

Czy Sofii uda się w 2853 odcinku "Barw szczęścia" kolejny perfidny plan i przekona nieswojego narzeczonego do wspólnego0 wyjazdu do Anglii? Przekonamy się śłedząc wątek w TVP2!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2855: Koniec Grzelaków! Borys ulegnie przyjaciółce Aldony - ZDJĘCIA

Gwiazdy M jak miłość, Barw szczęścia i Stulecia Winnych w nowym hicie TVP! Kto jest kim w serialu Dewajtis. Pełna obsada - ZDJĘCIA
Najnowsze