Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2851: Wyjątkowa sesja w hotelu Stańskich. Justin odmieni pracowników - ZDJĘCIA

2023-10-02 20:12

W 2851 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się wyjątkowa sesja w hotelu Stańskich. Pomysłodawcą projektu okaże się Justin (Jasper Sołtysiewicz), który wcieli się w rolę lidera. Pomyśli, że trzeba nieco odświeżyć wizerunek pracowników i samego hotelu, więc zorganizuje wyjątkową sesję zdjęciową, która ma być jednocześnie promocją biznesu. W 2851 odcinku "Barw szczęścia" wezmą w niej udział m.in. Karolina (Marta Dąbrowska), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) czy Sabina (Barbara Jonak-Kurzaj). Zobacz ZDJĘCIA!

"Barwy szczęścia" odcinek 2851 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2851 odcinku "Barw szczęścia" Justin postanowi zorganizować sesję zdjęciową pracowników hotelu Stańskich. - Odświeżamy stronę hotelu i potrzebujemy zdjęcia całej załogi - wyjaśni Kanadyjczyk Karolinie. Trzeba przyznać, że chłopak dobrze się sprawdza jako zastępca Bruna (Lesław Żurek), który nie przebywa w hotelu na co dzień. 

Zgodnie z poleceniem Justina, Sabina oraz Oliwka przyszykują się do sesji. Fryzjerka je uczesze a makijażystka wykona makijaż. Tylko Karolina nie podzieli entuzjazmu koleżanek i nie będzie miała humoru na uczestnictwo w sesji zdjęciowej. - Karolina, a ty co? Czemu się nie szykujesz? - zapyta się Kanadyjczyk. 

- Justin, przecież ja za chwilę odchodzę z pracy - uprze się recepcjonistka.

- Ale póki co jesteś z nami i bez ciebie nasza ekipa jest niekompletna - uzna Skotnicki i każe kobiecie przyszykować się do zdjęć. Karolina słowem nie odezwie się, że jej zły humor i odejście z pracy jest spowodowane tym, że przespała się z Brunem. mało tego, Stański otwarcie przyznał, że nie może zapomnieć o zbliżeniu. 

Kiedy sesja dobiegnie końca, zrobione zdjęcia zostaną przesłane do Bruna i Bożeny (Marieta Żukowska). - Tak, rzeczywiście, Karolina świetnie wygląda. Nie dziwię się, że się zapatrzyłeś - ostro skomentuje Stańska. - Justin poprosił mnie żebym wybrał najlepsze - skomentuje Bruno w 1851 odcinku "Barw szczęścia".

- W niego też się tak wpatrywałeś? - oschle zaczepi Bożena, ale Bruno postara się obrócić sytuację w żart. Kiedy żona z matką znikną z jego pola widzenia, nie powstrzyma się, sięgnie za telefon i napisze do kochanki zdawkowego, aczkolwiek wymownego smsa. - Pięknie wyglądasz na zdjęciach z sesji - napisze Bruno, nie wychodząc spod wrażenia kobiety. Szkoda tylko, że wszystko wciąż odbędzie się za plecami nieświadomej Stańskiej. 

Barwy szczęścia, odcinek 2849: Kępski obsypie Oliwkę kasą
Najnowsze