Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2850: Bruno wybierze Karolinę! Stański wyzna swoje uczucia i już nie będzie odwrotu - ZDJĘCIA

2023-09-24 9:27

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) będzie już wiedział, co podpowiada mu serce. Nie zdoła dłużej powstrzymać się od gorących uczuć do Karoliny (Marta Dąbrowska). Wcale nie chodzi tylko o seks i zdradę, Stański poczuje, że naprawdę zakochuje się w recepcjonistce. Kiedy kochankowie spotkają się w 2850 odcinku "Barw szczęścia", Bruno pierwszy raz, dosadnie i wprost oznajmi kobiecie, że nie może dłużej maskować zauroczenia. To ostateczny koniec małżeństwa z Bożeną (Marieta Żukowska).

"Barwy szczęścia" odcinek 2850 - piątek, 29.9.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2850 odcinku "Barw szczęścia" Bruno wyzna swoje prawdziwe uczucia względem Karoliny. Stański nie da rady zapomnieć o kochance i to nie chodzi jedynie o namiętny seks. Wręcz przeciwnie, recepcjonista to pierwsza osoba od dawna, która poświęciła mu uwagę, zapytała się, czego pragnie i czego się boi. Mogli szczerze porozmawiać, a Bruno od dawana narzekał, że nie chce dołączać na stałe do żony i syna na Mazurach. Oddalili się od siebie z Bożeną, a mężczyzna zauroczy się w Karolinie. 

Kiedy w 2850 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się ostateczna rozprawa przeciwko Rafałowi Zaborskiemu (Wojciech Solarz), a Bruno stawi się w sądzie w obecności Klemensa (Sebastian Perdek), dostanie wymowną wiadomość od Karoliny. - Trzymaj się, Bruno. Jesteśmy z tobą myślami. Nie daj się Rafałowi - odczyta Stański. 

- Co to, żona? Pewnie się martwi, co? - zapyta się Klemens, który nie domyśli się, że to nie Bożena wspiera mężczyznę w trudnej chwili. Na szczęście szybko wyjdzie na jaw, że nie było po co się tak stresować. Bruno wygra w sądzie, a Rafał stanie się niegroźny. 

Bruno wyzna uczucia Karolinie

Stański spotka się z Karoliną w 2850 odcinku "Barw szczęścia" i kiedy tylko ją zobaczy, nie będzie umiał się powstrzymać. Nie zdoła ukryć silnych emocji, których doznał jeszcze podczas pierwszej nocy z kochanką. - Nie mogę o tobie zapomnieć. Cały miesiąc, dzień po dniu, nie było chwili - wyzna mężczyzna w 2850 odcinku "Barw szczęścia", kiedy zaparkuje pod domem kochanki. 

- Przestań - spróbuje powstrzymać go recepcjonistka. 

- Próbowałem, ale nie potrafię. Jestem pewien, że ty też o mnie myślisz 

- Skąd ci to przyszło do głowy?

- A te smsy dzisiaj?

- Miałeś sprawę, chciałam dodać ci otuchy. Każdy by tak zrobił na moim miejscu 

- Były tylko od ciebie... Tamtego wieczoru też nie da się zapomnieć - powie Bruno i zacznie całować kochankę. Ona mu się nie oprze i będzie widać, że nie mogą powstrzymać uczuć, namiętności i zauroczenia. Wygląda na to, że małżeństwo z Bożeną jest już skończone. Co tu poradzić, jeżeli Bruno zakochał się w innej. 

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Listen on Spreaker.
Najnowsze