Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2843: Klara okradnie Huberta! Zostawi rodzinę z niczym i roztrwoni fortunę w USA

2023-09-11 11:48

Klara (Olga Jankowska) pogrąży Huberta (Marek Molak) i bliskich w 2843 odcinku "Barw szczęścia"! Skandaliczne zachowanie żony rozwścieczy Pyrkę. Kiedy on zawalczy o dobro Marysi (Nina Szumowska), będzie starał się zastąpić córce oboje rodziców i zapewnić jej jak najlepsze warunki, Klara zabawi się w USA, roztrwoni pieniądze i wyda wszystko na siebie! Okradnie bliskich, bo w 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zorientuje się, że jego konto zostało puste! Nie będzie miał pieniędzy przez balowanie Klary w Hollywood.

"Barwy szczęścia" odcinek 2843 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Klara pogrąży Huberta w 2843 odcinku "Barw szczęścia"! Oczywiście nie raczy pojawić się w Polsce, bo jej kariera rozwinęła się na tyle, że na stałe postanowiła zostać w USA. Pyrka nigdy nie pogodził się z decyzją żony, on nie chciał wyjeżdżać za granicę i zależało mu, by Marysia także wychowywała się w Polsce. Został samotnym ojcem, bo chociaż do rozwodu nie doszło, Klara coraz mniej zainteresuje się mężem i córką. Wręcz przeciwnie, narobi im problemów i wyjdzie na jaw, że sława i pieniądze uderzyły jej do głowy. 

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zajrzy na wspólne konto i dokona szokującego odkrycia. Pieniądze, które ciężko i uczciwie zarabia, które okażą się niezbędne do napraw w domu, po prostu wyparują! Wszystko zacznie się od awarii w domu Pyrków. Hubert z przerażeniem odkryje, że akurat w sezonie zimowym, zepsuł się piec. Od razu pomyśli, że to duży wydatek, ale też niestety niezbędny do funkcjonowania porą zimową. Sprawdzi stan konta i okaże się, że Klara wydała ich wspólne pieniądze! Nie skonsultowała żadnych wydatków, a kiedy Pyrka z córką zaczną marznąć w rodzinnym domu, ona nie przestanie szaleń w Hollywood! 

Klara wyczyści konto Huberta na imprezach w USA!

Hubert wścieknie się na całego w 2843 odcinku "Barw szczęścia". Zrozumie, że żonie całkowicie poprzewracało się w głowie. Zaczęła myśleć tylko o sobie i swoich wygodach. Nie pomyślała, że pieniądze są mu niezbędne do opłacenia najważniejszych rachunków i w sytuacji awaryjnej, takiej jak zepsucie się pieca, musi mieć oszczędności. Klara najwyraźniej to zignoruje, bo w ogóle nie przejmie się faktem, że ona świetnie bawi się za granicą, a mąż ledwo daje radę utrzymać siebie i córkę! Na szczęście Hubert po raz kolejny zobaczy, że ma wokół siebie dobre osoby i z pomocą przyjdą mu przyjaciele. Klara zawiedzie go na całej linii. 

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Najnowsze