Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2840: Bogusia okradnie Damiana! Matka odbierze mu nie tylko pieniądze - ZDJĘCIA

2023-09-15 22:29

W 2840 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia (Halina Bednarz) pogrąży się w swoim nałogu alkoholowym. Matka Damiana (Michał Lesień-Głowacki) przestanie stawiać się w pracy i wyląduje na ulicy, gdzie kompletnie pijaną babcię odnajdzie Mirek (Oliwier Kozłowski). Wówczas w 2840 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik postanowi wysłać matkę na terapię odwykową do prywatnej kliniki, ale Bogusia już wcale nie będzie chciała się leczyć ze swojego uzależnienia! Matka Damiana ucieknie z ośrodka, a Wójcik przy okazji odkryje, że okradła go nie tylko z pieniędzy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUNIE i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2840 - piątek, 15.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2840 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że jedno spotkanie z Danką (Lidia Niewęgłowska) będzie kosztowało Bogusię wszystko! A to dlatego, że w trakcie wspólnego spaceru koleżanka z dawnych czasów poczęstuje matkę Damiana alkoholem, a ta już nie będzie w stanie oprzeć się pokusie! W tym momencie Bogusia wróci do pica i powoli zacznie staczać się na dno. I mimo iż początkowo będzie ukrywać to przed rodziną w perspektywie zbliżającej się rodzinnej Wigilii, na której będą mieli być obecni również Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) z Grzesiem (Noah Culbreth), to Mirek i tak wyczuje od babci alkohol i natychmiast doniesie o wszystkim ojcu! I choć Damian da matce szansę, to ta kolejny raz wróci pijana ze spotkania z Danką, przez co w 2836 odcinku "Barw szczęścia" zmusi ją do spędzenia kolacji w osobnym pokoju, aby rodzina kochanki nie oglądała jej w takim stanie. Ale później będzie już tylko gorzej...

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" Damian zażąda od matki, aby wróciła na odwyk, ale Bogusia nie będzie chciała o tym słyszeć. Matka Wójcika przeniesie się do Danki, gdzie jeszcze bardziej pogrąży się w swoim nałogu. Do tego stopnia, że pewnego dnia Mirek odnajdzie ją kompletnie pijaną na ławce w parku, ale będzie wstydził się przyznać przed kolegami, że to jego babcia! Jednak niebawem po nią wróci i uratuje ją przed złodziejem, który będzie próbował ją okraść. Wówczas Wójcik zrozumie, że jego matka ma bardzo poważny problem i w 2840 odcinku "Barw szczęścia" sam wyśle ją na odwyk do prywatnej kliniki. Tyle tylko, że Bogusia wcale nie będzie chciała tam zostać i niebawem ucieknie, a Damian dokona we własnym mieszkaniu przerażającego odkrycia...

W 2840 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik zorientuje się, że matka ukradła jego kartę płatniczą, a na dodatek z domu zginęły najbardziej wartościowe rzeczy. Oczywiście, Damian nie będzie miał żadnych wątpliwości, że za kradzieżą stała jej matka, która z pewnością zastawiła przedmioty, aby mieć pieniądze na alkohol, co z resztą doskonale będzie znał z autopsji, gdyż jej zachowanie w ogóle się nie zmieni. W tym momencie w 2840 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik stanie przed trudnym wyborem. Czy doniesie na własną matkę policji i wpakuje ją do więzienia? A może z bezsilności sam również wróci do nałogu, przed czym wcześniej ostrzegały go dzieci? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Listen on Spreaker.
Najnowsze