Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2833: Aresztowanie Jacka. Oszust mocno upokorzy Gabrysię na pożegnanie - ZDJĘCIA

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia (Marta Juras) będzie świadkiem aresztowania "Jacka", czyli oszusta Jacka Skupskiego (Paweł Peterman). To ten człowiek próbował ją okraść "na miłość" udając amerykańskiego żołnierza, który zapragnął wziąć ją za żonę. Gabrysia strasznie odchorowała, kiedy wyszły na jaw prawdziwe intencje Jacka, który nigdy w życiu nie był w USA. W 2833 odcinku "Barw szczęścia" nawet podczas własnego aresztowania oszust spróbuje dopiec Niedzielskiej. Czy mu się to uda? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2833 - środa, 6.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia przypadkowo będzie świadkiem aresztowania Jacka. Oszust wpadnie dzięki jej działaniom i wsparciu Darka (Andrzej Niemyt), który nie odpuścił i śledził jego kochankę. Agnieszka (Aleksandra Mirecka) została przesłuchana przez policję i musiała w końcu sypnąć złodzieja. Jednak Jack podczas zatrzymania przez policję nie będzie wyglądał na skruszonego. Wręcz przeciwnie, uśmiechnięty od ucha do ucha Jack jeszcze "opluje" Gabrysię!

- Wystawiłaś mnie - rzuci przez zęby Jacka w stronę swojej kochanki, Agnieszki. 

- Przepraszam, nie mogłam inaczej...

- To przeze mnie wpadłeś, a nie przez nią - znienacka pojawi się Gabrysia. 

W tym momencie 2833 odcinka "Barw szczęścia" Jack uśmiechnie się od ucha do ucha i zacznie mówić w języku angielskim, którego używał, jako "zakochany żołnierz".

- Gabrysia, sweet heart - zakpi sobie z prawdziwej miłości swojej ofiary Oszust. - Wreszcie pokazałaś pazurki. Szkoda, że tak późno - doda kpiąco.

Jak zareaguje skrzywdzona Niedzielska w 2833 odcinku "Barw szczęścia"? Czy będzie już na tyle silna, aby stawić czoło kpinom Jacka? Przekonamy się we wtoeek, 5 września o stałej porze w TVP2.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2845: Hubert odkryje co Klara wyrabia w Hollywood za ukradzione mu pieniądze! To już nie będzie jego żona - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Gabrysia zacznie szukać Jacka na własną rękę! Przez oszusta wpadnie w obłęd
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze