Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2829: Gabrysia i gej Darek wrócą do siebie?! Te ZDJĘCIA mówią same za siebie!

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia (Marta Juras) i Darek (Andrzej Niemyt), który okazał się gejem, znów zaczną żyć jak zakochana para! Czyżby Janicki miał zapomnieć, że woli chłopców i ostatecznie osiąść u boku pięknej nauczycielki? Kiedy Gabrysia pojawiła się w "Barwach szczęścia" była skrzywdzoną przez Darka dziewczyną. Gej kiedyś zostawił ją bez słowa.... Dziś Niedzielska płacze po oszustwie amerykańskiego żołnierza, Jack'a (Paweł Peterman). Czy Darek i Gabrysia ostatecznie wrócą do siebie w 2829 odcinku serii? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2829 - czwartek, 1.06.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia i Darek zaczną żyć, jak "stare, dobre małżeństwo"! Janicki będzie skakał wokół załamanej Niedzielskiej i spełniał każde jej życzenie. Na ZDJĘCIACH widzimy, jak gej Darek masuje nawet załamanej ukochanej stopy! Czy ta para po latach wróci do siebie?

Przypomnijmy - kiedy Gabrysia pojawiła się w "Barwach szczęścia" była skrzywdzoną, byłą dziewczyną Darka. Gej zostawił ją kiedyś bez słowa, bo nie umiał się przyznać, że woli chłopców. Teraz Gabrysia znów płacze, tym razem przez amerykańskiego żołnierza, który okazał się oszustem. A Darek jest przy niej!

Gabrysia w 2829 odcinku "Barw szczęścia" będzie na etapie poszukiwań innych ofiar amerykańskiego żołnierza. Jacka każdej ofierze się oświadcza, a ostatecznie oczekuje przelewów dużych pieniędzy. Jest jak "Oszust z Tindera" i Niedzielska postawi sobie za punkt honoru, aby dopaść go, zdemaskować i wsadzić za kratki. W tym celu rozpocznie poszukiwania innych kobiet, naciągniętych przez wojaka i będzie miała pierwsze sukcesy.   

Za to Darek w 2829 odcinku "Barw szczęścia" będzie robił to, co czego oczekiwałaby od męża każda załamana żona... Gabrysia dostanie jedzenie pod nos, mnóstwo czasu na wylewanie żalu, a nawet masaż stóp!

Czy Gabrysia i Darek w 2829 odcinku "Barw szczęścia" po latach jednak do siebie wrócą? Przekonamy się już w czwartek 1.06 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2817: Dramatyczny finał pościgu Marka i Huberta za Stawickim i Kamą! Psychol znajdzie nadajnik GPS - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Najnowsze