Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2809: Wielka ucieczka Renaty! Przez Kodura będzie musiała się ukrywać - ZDJĘCIA

2023-04-13 13:51

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" Marcin (Oskar Stoczyński) nie zdoła uchronić Renaty (Anna Mrozowska), która będzie musiała zniknąć! Na nic zda się scenka zakochanych z udawanym rozstaniem przed komisariatem, która rozegra się na oczach bandyty Kiciaka (Artur Ziółkowski), gdyż bezpośrednio po niej włamie się on do mieszkania ukochanej inspektora i doszczętnie je splądruje. Wówczas Renata naprawdę zacznie się bać, dlatego Marcin w 2809 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się ukryć ukochaną i wyśle ją w bezpieczne miejsce! Gdzie i u kogo się zatrzyma? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia, odcinek 2809 - piątek, 5.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" plan Renaty i Kodura z udawanym rozstaniem nie powiedzie się i to nie tylko dlatego, że zakochanych przejrzy Dominika (Karolina Chapko), ale również sam Kiciak, dla którego odegrają niezłą szopkę przed komisariatem. Zdradzamy, że Marcin w pokazowy sposób zerwie z ukochaną na oczach wszystkich, a zrozpaczona Renata poszuka wsparcia w ramionach Dominiki, która choć zorientuje się, że to podstęp, to nie zdradzi przyjaciół i będzie ją pocieszać. Dopiero później ukochana Marcina przyzna, że tak naprawdę się nie rozstali tylko odegrali przedstawienie dla Kiciaka, aby w końcu dał Renacie święty spokój. Przyjaciółka powie nie tylko o rozstaniu, ale również o wyprowadzce Kodura, przez co zaniepokojona Dominika od razu zaoferuje Renacie nocleg, ale kelnerka uzna, że ma dobrą ochronę. Jednak ostro się na tym przejdzie, gdyż w 2808 odcinku "Barw szczęścia" odkryje, że ktoś włamał się i splądrował jej mieszkanie!

W 2808 odcinku "Barw szczęścia" przerażona Renata natychmiast zadzwoni do Marcina i powie mu o włamaniu. Wówczas ukochana Kodura naprawdę zacznie bać się o swoje życie, a inspektor zrozumie, że na miejscu nie jest w stanie uchronić ukochanej, póki Kiciak i jego wspólnicy wciąż są na wolności. Co prawda, Marcin zatrzyma gangstera, gdy odkryje, że to on zdewastował grób jego zmarłej narzeczonej i prowadził samochód, który o mały włos nie rozjechał Renaty przed galerią handlową, ale on nie będzie chciał z nim współpracować, przez co ich koszmar się nie skończy! Dlatego w 2809 odcinku "Barw szczęścia" Kodur uzna, że Renata musi jak najszybciej zniknąć w miejsce, gdzie nikt jej nie znajdzie!

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" Marcin zorganizuje wielką ucieczkę Renaty w Bieszczady. Kodur załatwi ukochanej dach nad głową u swojego dobrego kolegi i emerytowanego policjanta, gdzie będzie mogła w końcu poczuć się bezpiecznie. I słusznie, bo w 2809 odcinku "Barw szczęścia" licho nie będzie spało! Tuż po wyjeździe Renaty w góry w "Feel Good" zjawi się Kiciak, który zacznie wypytywać Dominikę o jej przyjaciółkę. Oczywiście, Bloch-Kowalska nic mu nie powie o jej nagłym zniknięciu, ale bandyta tak łatwo nie odpuści, póki jej nie odnajdzie i nie doprowadzi sprawy do końca. Tym bardziej, że uda mu się już uśmiercić Krzyśka Sobierajskiego, partnera Kodura z policji, który wspólnie z inspektorem wpakował go za kratki, a teraz przyjdzie kolej na Marcina i jego ukochaną!

Barwy szczęścia. Zaskakująca przemiana Kodura. Pozbędzie się barki z miłości do Renaty
Najnowsze