Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2808: Proces Zaborskiego. Karolina znów stanie po stronie Rafała? - ZDJĘCIA

W 2808 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się proces Zaborskiego (Wojciech Solarz)! W sądzie staną na przeciw siebie Bruno (Lesław Żurek) na ławie oskarżyciela posiłkowego i Rafał jako oskarżony. Świadkiem zostanie Karolina (Marta Dąbrowska), ale nie jest pewne, po czyjej stanie stronie! Czy oszust i manipulant znajdzie sposób, aby po raz kolejny dobrać się do rozumu matki swojego syna? A może w 2808 odcinku "Barw szczęścia" Karolina po raz pierwszy w życiu postawi się oficjalnie Zaborskiemu? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia, odcinek 2805 - środa 26.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2808 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do pierwszej rozprawy oskarżonego Zaborskiego. Rafał "ma za uszami" dość przestępstw, aby spędzić za kratkami resztę życia. Przeciw niemu stanie Bruno w asyście Klemensa (Sebastian Perdek). Jako pierwszy świadek przemówi Karolina, matka syna Zaborskiego i przez wiele lat cicha wspólniczka. Po czyjej stanie stronie?

Na ZDJĘCIACH z 2808 odcinka "Barw szczęścia" widać posępne miny wszystkich zgromadzonych w sądzie osób. Nic dziwnego proces karny to nie żarty, a Zaborskiemu postawione zostaną poważne zarzuty. 

Przypomnijmy - porywacz Tadzia (Józio Trojanowski) w "Barwach szczęścia" dopuścił się także na napadu na Bożenę (Marieta Żukowska), a następnie swingował własną śmierć. Rafał w tym czasie ukrywał się w hotelu Stańskich, podsłuchując wszystkie rozmowy mieszkańców! Zaborski został aresztowany w szpitalu dzięki sprytnemu fortelowi Karoliny. Czy matka jego syna nadal będzie stałą po stronie Bożeny i Bruna?

Możemy być pewni, że oskarżony w 2808 odcinku "Barw szczęścia" wyciągnie wszystkie brudy, jakie zdołał przez lata zebrać na Bruna. Będzie afera hazardowa, łapówki. Zapewne także wypłynie oskarżenie Stańskiego o próbę zabójstwa Rafała i czas spędzony w psychiatryku. Czy w ostatecznym rozrachunku "oliwa okaże się sprawiedliwa"?   

Nie przegap: Barwy szczęścia. Hubert z nową rodziną. Zamiast Klary będzie samotna matka Asia z synem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze